Permanentka k zakoupení jen do 20. září

Fanoušci Bohemky si ještě mohou zakoupit permanentní vstupenku.

Prvoligová sezona 2013/14 je sice již v plném proudu a týmy mají za sebou sedmé kolo Gambrinus ligy, Bohemians Praha 1905 však doma odehráli teprve tři zápasy a stále nabízí k zakoupení cenově zvýhodněnou permanentní vstupenku na tuto sezonu. A příznivcům Klokanů se to stále vyplatí.

Zatímco fanoušek, který navštíví všechny zápasy v Ďolíčku, kupující si vstupenky, zaplatí 1 600 Kč do kotle, respektive 2 560 Kč na hlavní tribunu, permanentkář značně ušetří. Celosezonní permice totiž stojí do kotle 999 Kč (při neprodloužení 1 300 Kč) a na hlavní tribunu 1 905 Kč (nový permanentkář 2 200 Kč). Nejenom, že permanentkář ušetří peníze, bude mít ale v Ďolíčku jistotu svého místa. Na utkání s Příbramí a se Znojmem byly totiž sektory B a C absolutně vyprodané, se Slováckem zbylo pouze pár desítek lístků.

Po utkání s Olomoucí již zakoupení celosezonní permanentní vstupenky nebude možné. Permanentky se budou prodávat do pátku 20. září na sekretariátu Bohemians Praha 1905 v Ďolíčku. Zodpovědná osoba za ticketing je slečna Říhová - e-mail lucie.rihova@bohemians1905.cz. Klub odstartuje prodej půlsezonní cenově zvýhodněné permice až před startem jarní části sezony.