Bohemáci hráli za repre i v ČFL

O víkendu hráli utkání Budínský, Hauer, Klavík, Maxa i Ptáček.

Při reprezentační přestávce měla Gambrinus liga volno a žádný zápas na plánu prvoligový tým neměl. Ovšem i přesto si někteří členové A mužstva utkání zahráli. Lukáš Budínský odehrál za reprezentační jedenadvacítku přípravný zápas v Příbrami, když proti prvoligovému týmu odehrál pod trenérem Dovalilem 76 minut.

Českou fotbalovou ligu čekalo 5. kolo a za bohemáckou farmu hrála hned trojice hráčů z A týmu. Jan Hauer, Adam Klavík a Jiří Ptáček nastoupili v základní sestavě a odehráli celých 90 minut. V průběhu utkání naskočil do zápasu i Lukáš Maxa, který je v klubu na delší období. FK Meteor Praha VIII si připsal v sezoně první vítězství, když porazil tým z Roudnice i za přispění gólového Ptáčka 4:2, ovšem stále je na 18. místě ČFL.