U19 má cenný bod s Brnem

Nejstarší dorost s předním týmem tabulky vždy vedl, soupeři se podařilo vyrovat.

Zajímavé utkání bylo k vidění v sobotu ve Vršovicích, kam v rámci 10. kola Ligy staršího dorostu zavítal silný celek Brna. Klokani vstoupili do utkání aktivněji a vypracovali si zajímavé střelecké možnosti, které však nezužitkovaly. Po gólu volala zejména hlavička Kostky a následná dorážka Bláhy. Domácí se tak mohli radovat až ve 33. minutě, kdy se po pěkné kombinaci a následném vysunutí Artemukem trefil pod břevno Trnka. I závěr poločasu patřil Vršovickým. Nejprve byl ve vápně podražen Artemuk, ale následný pokutový kop sám faulovaný neproměnil. V poslední minutě pak přestřelil prázdnou bránu Hořák. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro Bohemku.

Brno se prezentovalo nepříjemnou hrou plnou dlouhých nákopů a jeden z nich byl u zrodu vyrovnávací branky hned na začátku druhého dějství, trefil se Duda. Klokani se i nadále hnali za vstřeleným gólem, ale pozorná obrana a hlavně velmi dobře chytající Halouska byli proti. Bohemce tak pomohla chyba v komunikaci hostujících obránců, kterou využil v samostatný únik a následnou vedoucí branku znovu Trnka. Vedení vydrželo Bohemce přesně deset minut, nákop do vápna prodloužil za Šrámkova záda důrazný Přichystal. Brno mohlo utkání strhnout na svou stranu, ale proti bylo nejprve břevno a u následné dorážky se vyznamenal brankář Šrámek. Klokani si tak do tabulky připisují po souboji s Brnem hodnotný bod.