Jakub Rada definitivně hráčem Bohemians

Klub proměnil hostování tvořivého záložníka v přestup.

Jakub Rada definitivně hráčem Bohemians

Šestadvacetiletý záložník pražské Sparty, který v loňské sezoně ve Vršovicích hostoval a byl u postupu klubu zpět mezi českou fotbalovou elitu, s Bohemians Praha 1905 podepsal víceletou smlouvu. V letošní sezoně se hostování prodloužilo, nakonec se ale Klokani se Spartou domluvili a Jakub Rada je nyní již definitivně hráčem Bohemians.

"Změna hostování Jakuba Rady v přestup byla pro nás jasnou prioritou. Jakub dokazuje po celou dobu svého působení v našem klubu, že je pro náš tým velmi významným a pro způsob hry našeho týmu zásadním hráčem," prozradil sportovní ředitel klubu Tomáš Požár.

Jsem určitě rád,“ krátce zhodnotil Rada. „Navíc si budu moci konečně zahrát proti Spartě, ještě k tomu v Ďolíčku,“ prozradil, jak se těší na jarní střetnutí pražských celků, které na podzim musel z důvodu podmínek hostování vynechat. Bohemka podepsala s Radou smlouvu do 31. 12. 2015.