Bohemka první domácí zápas prohrála

Juniorský tým nakonec podlehl Dukle 2:3.

Svěřenci trenéra Jaroslava Köstla nakonec v pondělním utkání Juniorské ligy podlehli v pražském derby Dukle těsně 2:3, když se za Klokany trefili Havel a Budínský. Z A mužstva doplnil kádr ještě Jeremenko a Klavík.

Úvod se povedl domácím Klokanům, kteří se v rozmezí dvou minut trefili. Po centru Maliny se prosadil ve vápně Milan Havel a o chvilku později z půlky hřiště přeloboval gólmana Lukáš Budínský a zvyšoval již na 2:0. Dukla zásluhou Patrika Tomana ve 27. minutě dokázala snížit. Hráči Bohemians měli ještě příležitost navýšit poločasové skóre, ale vše chytil gólman Němčanský a první poločas tak skončil 2:1 pro Klokany.

Druhý poločas se zase lépe povedl soupeři z Julisky. V 54. minutě nejprve vyrovnal Ladislav Vopat a o šest minut později dokonal učebnicový obrat svou první trefou v sezoně Jan Bartůněk. Výsledek se do závěrečného hvizdu již nezměnil a pražské derby na úvod jarní části Juniorské ligy vyhrála Dukla Praha o jednu branku.