u15 v přípravných zápasech

Trenér Richtrmoc rekapituluje poslední období.

Halový turnaj Memoriálu Josefa Žaloudka, pořádala FC Viktoria Plzeň.

V turnaji "každý s každým" s hrací dobou 1x14 minut se nám podařila dvě vyrovaná utkání. S Č. Budějovicemi po slušném výkonu jsme prohráli 2:1 a stejný výsledek přišel i s Berlínem SC, kdy jsme byli lepší. Ostatní utkání jsme bohužel prohráli s vyšším rozdílem a skončili na posledním místě.

Bohemians Praha 1905 - FK Baník Most 1:5 (0:2)

Ve značně oslabené sestavě vinou zranění jsme proti fyzicky vyspělému soupeři stíhali jenom poločas. Ve druhém už to byla hra kočky s myší, i když výsledek této poloviny vypadá ještě přívětivě.

Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec 3:1 (0:0)

Obě mužstva nastoupila do utkání v namixovaných sestavách ročníků 1999 a 2000, celé utkání jsme byli dominantnějším týmem a soupeře jsme pouštěli do minima brankových příležitostí a my jsme si naopak vypracovali šancí hodně, ale opět se projevil problém s jejich proměňováním. Proto také první poločas po našem velice sympatickém výkonu skončila nerozhodně. Do druhého poločasu soupeř nasadil hráče pouze z ročníku 2000 což se také projevilo na obrazu hry i konečném výsledku.

branky: 2x Begičevič, Stojanovski
sestava: Fiala – Vala D., Jaroš M., Vala P., Šimeček – Kuchař, Bára, Begičevič – Vavruška, Stojanovski, Pollák.
střídali: Popelka, Jaroš D., Breburda, Nussbauer, Smrčka

Bohemians Praha 1905 – FK Baník Sokolov 1:1 (0:0)

Tento zápas jsme odehráli v rámci soustředění v Tachově. Velmi silný a rychlostně vybavený soupeř nám dělal celý zápas problémy, hlavně na levé straně. Takže výsledek je lepší než předvedená hra.

branka: Vrána.

sestava: Smrčka – Jaroš, Nechvátal, Tonda, Ješko – Hlinák, Farkaš, Bára – Vrána, Begičevič, Pollák.
střídali: Vavruška, Fejtek

Bohemians Praha 1905 - FK Dukla Praha 1:1 (0:0)

Utkání plné individuálních chyb a nepřesností, přesné kombinace a herní kvalita by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Přesto remíza byla zasloužená.

branka: Begičevič z penalty.

sestava: Fiala - Šebek, Nechvátal, Farkaš, Šimeček - Hlinák, Bára, Begičevič - Stojanovski, Vrána, Pollák.

střídali: Smrčka, Zeman, Krása

Bohemians Praha 1905 - SK Kladno  3:1 (2:0)

V prvním poločase jsme byli živější a aktivnější. V druhé půli jsme ale začali hledat složitější herní situace a individuálně to do dvou a tří nešlo. Tím pádem jsme běhali bez balonu a síly nám rychle ubývaly. Není tedy divu, že nás soupeř dostal pod tlak a vytvářel si šance.

branky: 3x Begičevič
sestava: Fiala – Jaroš, Farkaš, Nechvátal, Šebek – Bára, Tonda, Vrána – Ješko, Begičevič, Pollák.
střídali: Krása, Šimeček, Hlinák