Bohemka TV: Nakonec jsme to zvládli

Matúš Mikuš, Josef Jindřišek a trenér Roman Pivarník hodnotili zápas pro Bohemka TV.

Druhé domácí vítězství v řádě a dočasné páté místo v tabulce Synot ligy, to je situace Bohemky po dnešní výhře nad Dynamem. A jak viděli vše hráči a trenér Klokanů?

Před kameru internetové klubové televize Bohemka TV se postavil nejdříve Matúš Mikuš. "Řekli jsme si, že musíme do druhé půle zabrat," naznačil slovenský forvard, že první dějství nebylo úplně ideální. "Nakonec jsme to zvládli a jsme rádi," cítil po zápase úlevu. Za stavu 0:0 a vlastně pár vteřin před první vstřelenou brankou měl Mikuš ve vápně obrovskou příležitost. "Už poněkolikáté mi míč skákal na čáře. To je jedno, vyhráli jsme tři nula. Je jedno, kdo dá gól," uzavřel své hodnocení

"Nepředváděli jsme, co jsme chtěli," hodnotil také kapitán Josef Jindřišek první poločas. "Bylo to takové hektické," dodal. Na utkání byli přítomni i jeho bratři. Jestli se spolu bavili o fotbale a co na zápas říkal trenér Roman Pivarník, to můžete vidět pouze na Bohemka TV!