u13 reprezentovala na turnaji v Německu

K postupu do čtvrtfinálových skupin chyběl jen krůček.

trenér Vychodil k turnaji: Ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak jedinou zásadní nepovedenou kaňkou na víkendovém turnaji v Německu je ten bodík (či gól), který nám chyběl k postupu do čtvrtfinálových skupin. A opravdu mě to mrzí, protože jsme přišli o skvělou konfrontaci, ve které si myslím jsme mohli i pozlobit. Nezvládli jsme vstupní utkání do turnaje, které se odehrálo jako zahajovací zápas celého programu a k tomu na hlavním stadionu, jenž by mohla závidět i některá mužstva z první ligy. I přes velmi špatný projev jsme s pozdějším finalistou Ulmem sahali po remíze, ale dvě minuty před koncem jsme dostali branku z rohu. Přesun na vedlejší travnatou plochu nás probral a Nettetal jsme výborným výkonem smázli úplně jednoznačně. A přišel do té doby suverénní Kaiserslautern a náš prozatím nejlepší výkon na velké hřiště vůbec. Líznutá branková konstrukce, samostatný únik na brankáře a několik nedořešených náběhů, toť naše vizitka a na druhé straně téměř nic. Až přišel roh na konci zápasu a nezasloužená klíčová porážka byla na světě. V souboji „záchrany“ s Frankfurtem jsme se po ospalém vstupu vrátili do zápasu krásnou brankou Nováka. V klíčové 18.minutě jsme nejprve promarnili ideální přímý kop a téměř vzápětí nám z této standardky soupeř ukázal, že trefený míč pod břevno je v této kategorii neřešitelný problém. Závěrečných pár minut již jen vedlo ke kolapsovému výsledku. Ještě týž den se rozběhly zápasy o konečné 11.místo, které jsme nakonec i získali. Domácí tým (r.2001), který získal ve své skupině celkem osm bodů (ale vzhledem ke svému věku nemohl dle pravidel postoupit) jsme zaslouženě porazili a jen se ukázalo, jaká je škoda, že jsme přišli o možnost konfrontace ve čtvrtfinálových skupinách. Druhý den, který se odehrál již jen na umělce, jsme v zápasech plnili povětšinou dominantní roli. Šlo jen o to nechovat se správně jen přechodové fázi, ale i před a v pokutovém území, což se né vždy dařilo. Celkově byl ale na naší hru slušný pohled a bylo v ní i dost kvalitního. A závěrem nemohu opomenout ani fakt, že oproti soupeřům je naše zkušenost s desítkovým fotbalem zatím minimální.....

statistika nuda je, má však cenné údaje: bilance 4-1-3 při skóre 12:7 a pozor! celkové skóre ze hry 8:2  a celkem 5 inkasovaných branek ze standardních situací ….
sestava: Matějka- Kulíšek, Melíšek, Stanislav, Šmejkal, Huleš, Koutský, Coňk, Novák, Gábor, Kadlec, Kankara, Hollmotz, Vott

výsledky (utkání 1x 25 minut):
SSV Ulm   0:1   branka: 23 minuta
Union Nettetal   5:0   branky: Novák (Melíšek), Melíšek (Koutský), Kankara (Šmejkal), Kankara (Hollmotz, Kulíšek), Kankara
1.FC Kaiserslautern   0:1   branka: 23 minuta
FSV Frankfurt   1:4   branky: 3 minuta 0:1, 7 minuta Novák (Koutský) 1:1, 18 minuta, 22 minuta, 25 minuta
Pirmasens u14   1:0   branka: Kadlec (Novák ,Vott)
Union Nettetal   0:0
FV Illertissen   3:0   branky: Šmejka (Novák), Huleš (Novák, Vott), Kulíšek (Novák, Melíšek)
Turu Dusseldorf    2:1   branky: Kankara (Kadlec, Novák), Matějka (penalta)

pořadí turnaje: 1. Karlsruher SC, 2. SSV Ulm, 3. FSV Waiblingen, 4. Offenbach, 5. 1.FC Kaiserslautern, 6. FSV Frankfurt, 7. Eintracht Frankfurt ........ 11. Bohemians Praha 1905