V nominaci Zlámal, Jindřišek a Jirásek

Fanoušci mohou volit sestavu kola Synot ligy.

Po nedělní remíze v souboji o krále Vršovic a především výborné první půli se dostali do nominace fanouškovské ankety tři hráči A mužstva Bohemians Praha 1905. Brankář Zdeněk Zlámal, který chytil v zápase hned několik gólových příležitostí soupeře a především zazářil při penaltě Karla Pitáka, kterou zneškodnil, a udržel tak poločasové vedení 2:1.

V záloze dominovali hned tři Klokani, ovšem jen dva hájí aktuálně zelenobílé barvy. V nominaci se totiž objevil kapitán Josef Jindřišek a jeho parťák ze středu hřiště Milan Jirásek. Tyto dva fotbalisty doplňuje ještě bývalý hráč Bohemians, v současné době mladoboleslavský Jakub Rada. Na hrotu útoku je v nominaci ještě dvougólový Milan Škoda, který zařídil v neděli pár minut před koncem vyrovnání.

Hlasování probíhá na stránce 11.synotliga.cz a svoji jedenáctku můžete vybrat v průběhu dnešního dne.