Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha 0:4 (0:3)

Branky: 2. Azilinon, 12., 31. Krobot, 70. Hönig.
ŽK: Zeman V.
Bohemians Praha 1905: Fiala - Farkaš, Abrham (57. Vala D.), Straka, Vala P. - Zeman V., Krunert, Gregor O. - Hlinák (75. Le Tuan), Koubek, Jaroš D. (46. Vetešník).
Hodnocení trenéra Jakuba Haranta: "O osudu utkání rozhodla hned první patnáctiminutovka, kdy jsme absolutně nezachytili nástup Slavie do zápasu a dvakrát jsme inkasovali. Soupeř pak utkání jasně kontroloval a přidal další branky."

U18
Bohemians Praha 1905 - FC Slovan Liberec 1:7 (0:3)

Branky: 63. Douděra - 6. Venc, 36., 66. Bína, 45. Drahoš, 62. Sysel, 75. Vébr, 86. Syrovátka.
Bohemians Praha 1905: Krt - Rohla, Moltaš, Krasnyanyk (36. Lapka), Matoušek - Beran, Douděra, Jirsa - Peričevič, Turek (68. Hrobník), Vala D. (46. Procházka).
Hodnocení trenéra Davida Střihavky: "Utkání nemá význam hodnotit z pozice poločasů, neboť jsme v obou případech zcela propadli.Snažili jsme se od úvodu o aktivní hru a hrozit zejména z křídelního prostoru, místo toho přicházely naivní ztráty a nechali Liberec trestat z rychlých protiútoků. Kluci od nového roku pracovali velmi dobře, ale dnes jsme dostali zaslouženou facku. Soupeř byl lépe připravený po všech stránkách, což je signál k tomu, abychom více pracovali na detailech."

U17
Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha 1:2 (0:1)

Branky: 48. Musil - 15., 61. Vlasák.
ŽK: Lehovec, Musil.
Bohemians Praha 1905: Pospíšil - Lehovec, Nejeschleba, Marhoul (68. Topol), Šumilov (59. Pouzar) - Musil, Vaněk, Čakurda - Seniv (51. Plíšek), Slepička (71. Štěpánek J.), Štěpánek F.
Hodnocení trenéra Jana Švimberského: "V utkání se Slavií jsme navázali na zlepšený výkon v Mladé Boleslavi. Z mého pohledu jsme do utkání vstoupili velmi aktivně a soupeř měl s naší hrou a aktivním přístupem nemalé potíže. Bohužel jsme to byli my, kdo inkasoval první branku. Celé utkání bylo hrané z obou stran ve velmi vysokém tempu a nabízelo divákům mnoho pohledných fotbalových momentů. Z naší strany bylo velmi pozitivní, že i přes nepříznivý výsledek jsme stále hráli trpělivě a kombinačně. Tento přístup se nám vyplatil hned z kraje druhého poločasu, kdy se nám povedlo srovnat po dobré kombinační akci na křídle. Takto vyrovnaná utkání rozhodují vždy drobné detaily a především drobné chyby. Tu nejzásadnější jsme udělali my, když jsme nejprve zbytečně soupeře faulovali v blízkosti vápna a o několik vteřin později jsme nereagovali včas na vyražený míč a soupeř stanovil závěrečný výsledek 2:1. Celému týmu patří uznání za předvedenou hru a nasazení."

U16
Bohemians Praha 1905 - FC Slovan Liberec 1:3 (1:0)

Branky: 34. Huleš (Švestka) - 46. Müller, 59. Polyák, 69. Černický.
Bohemians Praha 1905: Matějka - Coňk, Kadlec, Huleš, Spizzirri (76. Žebrakovský) - Koutský (59. Čipera), Havránek (50. Kousal), Švestka, Mareš - Keller (67. Knap), Vacek.
Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra: "V prvním domácím utkání jarní sezóny jsme přivítali jeden z vedoucích celků soutěže, FC Slovan Liberec. V prvních pěti minutách jsme si vypracovali dvě velké příležitosti, ale Vacek a Mareš své šance neprotavili v úvodní branku. Hrál se velmi svižný fotbal s kvalitními kombinacemi. Ve 34.minutě jsme se dostali do vedení, když se po rohovém kopu napodruhé prosadil Huleš. Konec poločasu patřil hostům, kteří se však ani z jednoho ze čtyř rohových kopů neprosadili. Druhá půle začala náporem Liberce, který vysunul presink a my jsme si s tím nedokázali kvalitně poradit. Výsledkem byla vyrovnávací branka. V 55.minutě jsme byli potrestáni za nedisciplinovanost žlutou kartou a soupeř přesilovku využil, 2:1. I když jsme se snažili obraz hry obrátit v náš prospěch, bohužel nám již chyběli síly a výsledkem byla třetí branka obdržená po rohovém kopu. I přes náš srdnatý výkon si tak hosté odvezli všechny tři body."

U15
Mostecký FK - Bohemians Praha 1905 0:2 (0:2)

Branky: 28. Muška, 34. Nekvasil (Panc).
Bohemians Praha 1905: Kinský - Janovský, Kadlec, Hodouš, Bína - Panc (55.Bárta), Müller (36.Hýsek), Vaněk - Váňa, Muška (36.Peterka), Nekvasil (55.Těšínský).
Hodnocení trenéra: "Utkání v Mostě nebylo moc pohledné. Hrálo se v mrazu a větru a pohyb všech hráčů na hřišti tomu odpovídal. Nakonec jsme domácím na konci prvního poločasu vstřelili dvě branky a tím utkání rozhodli. Po přestávce nám foukalo do zad a kluci už byli v soustavném tlaku, ale nedůrazem při zakončení se sami připravili o možnost vyšší výhry."

U14
Mostecký FK - Bohemians Praha 1905 2:6 (1:4)
Branky: 17. Vondra, 26. Koutecký, 30. Vondra, 32. Hruška, 52. Michálek, 61. Vondra.
Bohemians Praha 1905: Špitálský – Ostapyuk (36.Benček), Vajgl (49.Michálek), Petrouš (62. Sedlmajer), Burda (36.Pomahač) - Skořepa (40.Cizner), Středa, Bělaška (36.Sirůček) - Hruška, Vondra, Koutecký.