Bohemians Praha 1905 - FK Teplice 1:3 (1:2)

Branky: 32. Koubek (Jaroš M.) - 8. Šilhan, 11. Schettl, 50. Vobecký.
ŽK: Lukeš (Bohemians)
Bohemians Praha 1905: Fiala - Jaroš M., Abrham, Lukeš, Osmančík - Vala D. (59. Vetešník), Krunert, Farkaš, Le Tuan (46. Beran) - Koubek, Vrána (74. Procházka).
Hodnocení trenéra Jakuba Haranta:"Z naší strany příšerný zápas. Vůbec nemůžu uvěřit, že jsou hráči U19 Bohemky schopni takto laxně přistoupit k tolik důležitému zápasu pro celý klub. Musíme vše napravit v dalších zápasech."

U18
Bohemians Praha 1905 - FK Čáslav 3:1 (1:0)

Branky: 16. Matoušek, 74. Gregor M., 81. Douděra - 82. Kopp.
Bohemians Praha 1905: Pospíšil - Gregor M., Jirsa, Vala P., Marcinčik - Duong (46. Hrobník), Beran, Douděra - Rohla (46. Yukhymenko), Peričevič, Matoušek (84. Richter).

U17
Bohemians Praha 1905 - FK Teplice 1:2 (1:1)

Branky: 43. Slepička - 6. Emmer, 46. Kolárik.
ŽK: Pouzar (Bohemians)
Bohemians Praha 1905: Hejda - Pouzar, Nejeschleba, Vaněk, Seniv (73. Marhoul) - Uhmann (30. Topol), Šumilov (55. Dostál), Musil - Čakurda (65. Freisler). Slepička, Turek.

U16
Bohemians Praha 1905 - FK Čáslav 10:1 (3:0)

Branky: 26. Knap (Havránek), 28. Havránek (Coňk), 32. Hollmotz (Švestka), 43. Knap (Hollmotz), 55. Keller (Kousal), 57. Coňk (Kousal), 60. Coňk (Havránek), 69. Vacek (Huleš), 73. Havránek, 80. Coňk (Knap) - 64. Machka.
Bohemians Praha 1905: Matějka – Coňk, Mareš (50.Huleš), Kadlec, Spizzirri – Švestka, Čipera – Hollmotz (50. Keller), Kousal (55.Vacek), Havránek - Knap.
Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:"Domácí utkání proti Čáslavi jsme začali vlažněji, ale postupem času se nám začala dařit kombinační hra. Dlouho jsme však čekali na první branku, ta přišla ve 25.minutě. Následná pětiminutovka přinesla další dvě branky, které nám dodaly klid do kombinační hry. Druhý poločas se hosté snažili být více aktivní na naší polovině hřiště. Jejich vysoké postavení vybízelo k přihrávkám za obrannou linii, několikrát jsme se díky tomu dostali do zakončení, ale též jsme častokrát byli netrpěliví a soupeř nás vystavoval do offsidu. Skóre jsme však postupně navyšovali a vzhledem k tomu, že Čáslav po hezké akci jedenkrát rozvlnila síť za naším brankářem, utkání skončilo poměrem 10:1."

U15
AC Sparta Praha - Bohemians Praha 1905 1:0 (0:0)

Branka: 70. Kabongo.
ŽK: 68. Kadlec.
Bohemians Praha 1905: Všetečka - Janovský, Kadlec, Hodouš, Broda - Váňa, Lilling, Vaněk - Hýsek (64.Eiselt), Muška (55.Bukovaz), Nekvasil.
Slovo trenéra Martina Lillinga:"I když jsme nakonec prohráli gólem z poslední minuty, domácí si vypracovali více šancí a zvítězili zaslouženě. Utkání se trochu podobalo podzimnímu domácímu, kde jsme také přežili několik šancí soupeře. Jenže na rozdíl od něj dnes kluci nedokázali skórovat, ač tři, čtyři příležitosti k tomu byly. Nakonec tedy odjíždíme zklamaní, ale to k fotbalu patří. Přesouváme se teď konečně na přírodní trávu a to se hned trénuje veseleji..."

U14
AC Sparta Praha - Bohemians Praha 1905 5:2 (1:1)

Branky: 35. Petrouš vlastní, 39. Stárek, 41. Vais, 48. Stárek, 63. Penxa - 31. Hruška, 70. Pomahač.
Bohemians Praha 1905: Špitálský - Šurýn, Vajgl (53. Burda), Středa, Petrouš, Bělaška (43. Michálek), Hruška, Koutecký, Skořepa (58. Benček), Ostapyuk (43. Pomahač), Sirůček.