FK Dukla Praha - Bohemians Praha 1905 B 2:2 (1:0)

Hodnocení trenéra Davida Střihavky:
"V dalším mistrovském utkání jsme hráli na půdě první Dukly. Do soupeře jsme se pustili rychlou kombinací a vysokým presinkem. Celý první poločas jsme nenechali soupeře vydechnout a byla jen otázka času , kdy půjdeme do vedení. Paradoxně to ale byla Dukla, která vstřelila branku, když nás potrestala za neproměňování vyložených šancí, 1:0.
Do druhé půle jsme šli navíc do deseti. Žlutou kartu dostal Pospíšil. Domácí si počkali na vhodný moment a udeřili znovu po chytré kombinaci z autového vhazování, 2:0. Kluci se nakonec dokázali vrátit do zápasu. Douděra skvěle zahrál standardní situaci a Zoubek pohotově snížil, 2:1. Minutu před koncem se po přihrávce Berana prosadil Douděra, 2:2.
V penaltovém rozstřelu jsme propadli, a tak si vezeme z Julisky alespoň zasloužený bod."