FK Teplice B - Bohemians Praha 1905 B 2:1 (1:1)

Hodnocení trenéra Davida Střihavky:
"V posledním utkání jsme zavítali na půdu Teplic. Úvodní minuty nám znovu vyšly a po hezké střele Michala Jaroše šli do vedení 0:1. Pak prišly na řadu další velké šance. Dan Jaroš trefil tyč, Michal Jaroš z malého vápna neusměrnil míč do sítě a když se neujala ani hlavička Abrhama, přišel zákonitě trest. Po nedorozumění naší obrany jsme si dali vlastní branku, 1:1. V začatku druhého poločasu byli domácí opticky lepším týmem. Nám se nedařila kombinace ani rychlý přechod do útočné fáze. Soupeř naší pasivity dokázal využít a po hezké křídelní akci otočil skóre na 2:1. Kluci se chtěli vrátit do zápasu. V závěru jsme Teplice zatlačili do jejich šesnáctky, ale bohužel jsme opět vyhořeli na nevyužitých šancí a přišli o všechny body. I tak klukům děkujeme za přístup a za to, jak celou sezónu zvládli."