Antonín Vaníček přispěl k dobrým výsledkům ČR U21

Antonín Vaníček zasáhl do dvou reprezentačních zápasů.

Jediným aktuálním zástupcem Klokanů v českých nejprestižnějších reprezentačních výběrech je Antonín Vaníček, který patří k nejzkušenějším hráčům českého týmu do 21 let. Ofenzivní hráč Bohemians totiž zasáhl už do minulého reprezentačního cyklu a patří i do nově se tvořícího družstva pod vedením trenéra Karla Krejčího.

Nové mužstvo zahájilo své účinkování soustředěním ve Španělsku, kde sehrál dvě přátelská utkání. V tom prvním česká Lvíčata remizovala se stejně starým výběrem Islandu 1:1. Vaníček odehrál celý zápas a právě po jeho akci a přihrávce v 71. minutě vyrovnával Ondřej Šašinka.

Ve druhém utkání česká jedenadvacítka porazila mexickou dvacítku 4:0. V tomto zápase se Vaníček dostal na hřiště v 65. minutě, kdy už Češi vedli čtyřgólovým rozdílem.