U9: Ohlédnutí za sezónou 2018/2019

Šéftrenér přípravek Tomáš Hazuka zhodnotil minulou sezonu svého týmu.

U9: Ohlédnutí za sezónou 2018/2019

Sezona pro naší kategorii začala povedeným soustředěním ve Chvatěrubech. Od září jsme přešli na samostatné tréninkové jednotky, v kterých byl kladen důraz na neustálé zdokonalování práce s míčem a rozmanitý rozvoj individuálních herních činností jednotlivce. Mezi další priority patřilo zařazení atletické přípravy,které jsme vyřešili hostováním atletické trenérky jednou týdně. Důsledkem bylo zásadní zlepšení pohybu našich kluků na hřišti.V březnu bylo velice kvalitní zimní soustředění v Soběslavi, kde jsme zakončili méně oblíbenou halovou sezónu velice povedeným turnajem,který jsme pořádali přímo v Soběslavi.

V průběhu sezóny naši kluci hráli 2 soutěže (Elite a pražský přebor ml.přípravek). Výsledkové hodnocení nemá pro tuto kategorii žádnou váhu. Důležitý byl pohled na to, že si kluci vedli velmi dobře i s věkově staršími týmy v Pražském přeboru a v Elite herně výrazně nezaostávali na elitní tými naší kategorie Sparty, Slavie. Mohu říci, že se postupně zlepšovali všichni hráči. Některým to šlo rychleji, některým pomaleji.

Absolvovali jsme mnoho turnajů s velmi kvalitním obsazením, např. Vítkovice, Zelenka Cup, Klokan Cup,Okříšky a mnoho dalších.Také jsme se zúčastnili série turnajů minirepublika a miniliga. V září kluci postoupily z kvalifikace Ondrášovky Cupu na finálový turnaj v Chomutově. Výsledkově jsme nedopadli nejlépe,ale herní fáze s nejlepšími týmy republiky byla velice dobrá,dopláceli jsme však na neproměňování našich šancí. Na tomto budeme muset nejvíce zapracovat.

V kategorii U9 jsme započali sezonu s 25 hráči. V průběhu sezóny došlo k několika odchodům a sezónu jsme končili s 21 hráči. Vzhledem k velkému množství zápasů a turnajů si všichni kluci dosyta zahráli. Samozřejmě víme, že nás čeká ještě hodně práce v tréninku, ale i přes to bychom chtěli za celou sezonu klukům i rodičům poděkovat.

Už teď se těšíme na práci v další sezóně, která začne 15. srpna 2019.

Hodnocení připravil hlavní trenér Tomáš Hazuka a jeho realizační tým.