Hráči na hostování a jejich výkony

Jan Záviška - po dvou zápasech v základní sestavě, které zároveň okořenil gólem, začal utkání s Vyšehradem mezi náhradníky. Do hry nastoupil hned po poločasové pauze, ale do statistik se tentokrát brankou nezapsal a jeho Hradec Králové si tak připsal do tabulky bod za remízu (0:0).

Matěj Koubek - nebyl v nominaci pro utkání Ústí nad Labem, která remizovala doma s Chrudimí (1:1).

Michal Vrána - po necelém měsíci se dostala do akce i Vlašim. Odchovanec Klokanů naskočil do hry už po dvaceti minutách zápasu, ale prohru svého týmu v Líšni (0:1) se mu odvrátit nepodařilo.

Marvis Amadin Ogiomade - si připsal za tým Vlašimi první čtyři minuty, ale do statistik utkání se nezapsal.

Václav Peričevič - nastoupil za třetiligové Velvary v základní sestavě. Ze hry odstoupil po prvním poločase a jeho tým prohrál v Přepeřích (0:2).