Statistické ohlédnutí za utkáním se Slováckem

Podívejte se na sobotní zápas pohledem detailních ukazatelů.

V sobotu se Klokani utkali v domácím prostředí se Slováckem. Výsledkově bohužel nenavázali na remízu v Liberci (1:1) a tříbrankové manko z první půle dotáhnout nezvládli (1:3). Statistický pohled na utkání se dočtete v dalších řádcích.

Hosté z Uherského Hradiště lépe vstoupili do utkání, častěji drželi míč a dostávali se do zakončení. Zlepšení Klokanů se dostavilo ve druhém poločase, kdy už více hráli s balonem na kopačkách. Bohemka si sice více a přesněji přihrávala, ovšem ze svých příležitostí nakonec další branky nevytěžila.

Bohemians - Slovácko 1:3 (0:3)
Své přednosti v osobních soubojích znovu ukázali Hůlka s Jindřiškem. Zkušený kapitán byl stoprocentní ve vzduchu a obránce si připsal ještě jeden úspěšný driblink a jedenáctkrát zachytil přihrávku soupeře. Další obránce Jiří Bederka obral protihráče o míč dvanáctkrát a také připravil nádherným pasem šanci pro Vodháněla.