Hráči na hostování v únoru

Matěj Koubek - mladý útočník naskočil za Ústí nad Labem do dalších tří přípravných duelů. V tom prvním na hřišti plzeňského B týmu se i jednou gólově prosadil, ale porážku v přestřelce neodvrátil (4:5). Dále naskočil do duelů s Vyšehradem (výhra 1:0) a také proti širšímu kádru Bohemians (2:2).

Statistiky z utkání Klokanů proti Armě naleznete zde.

Michal Vrána + Marvis Amadin Ogiomade - nastoupili za Vlašim celkem do čtyř zápasů. Nejprve v duelu druholigových mužstev přetlačili se svými spoluhráči Žižkov (1:0), poté Vlašim remizovala s Duklou (1:1), padla v Hradci (0:1) a v generálce na jarní část druhé ligy porazila Chrudim (1:0). Ani jeden z hráčů Bohemians se gólově neprosadil.

Bohemians B - Velvary 0:2 (0:2)
Tuan Anh Le - měl na začátku února přestávku, neboť ve Vietnamu se slavil lunární Nový rok. Až na konci měsíce byl na řadě přípravný duel proti Khanh Hoa, do kterého záložník Klokanů nastoupil na první poločas. Do statistik střelců se nezapsal.