Hráči na hostování v úvodu jarní části

Druhá nejvyšší soutěž už má za sebou dvě kola.

Jarní část zahájily také týmy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Do akce se dostali i hráči Bohemians.

Matěj Koubek - útočník Klokanů se nejprve s Ústím nad Labem vydal na Julisku, kde Arma zahájila jarní část. Jenže od 13. minuty hrála po vyloučení Glöcknera v deseti a nakonec si připsala s Duklou vysokou porážku (0:5). Mladý forvard se do hry dostal v 74. minutě, kdy vystřídal Kušeje. Do druhého utkání proti Vlašimi nastoupil po hodině hry a utkání nakonec skončilo bezbrankovou remízou.

Michal Vrána + Marvis Amadin Ogiomade - první jmenovaný nastoupil za Vlašim proti Táborsku v základní sestavě. Na hřišti strávil téměř hodinu hry a jeho tým nakonec prohrál nejtěsnějším rozdílem (0:1). Proti Ústí nad Labem si zahrál závěrečných patnáct minut, kdy vystřídal Petra Jandu. Nigerijský záložník chyběl v nominaci k utkání v Táborsku a zápas na hřišti Ústí nad Labem strávil na lavičce náhradníků.

Tuan Anh Le - nefiguroval v nominaci FC Binh Dinh v zahajovacím klání jarní části proti Gia Lai.