Hráči na hostování a jejich výkony

Přinášíme tradiční přehled o kmenových Klokanech.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA měla tentokrát svůj program rozprostřený nejen do víkendu, ale také na dnešní den, tedy středu.

Matěj Koubek - mladý útočník nastoupil do utkání Ústí nad Labem na hřišti Chrudimi v 73. minutě za jednobrankového vedení svého týmu. V závěru dostal žlutou kartu a po utkání se spoluhráči mohl oslavit druhé jarní vítězství. Ve středu v rámci domácího duelu 18. kola se Slavojem Vyšehrad začal zápas na lavičce náhradníků a v 59. minutě nahradil Simona Gollnacka. Vítězný gól Army vstřelil v nastaveném čase Michal Bílek a zajistil tak svému týmu těsnou výhru (1:0).

Michal Vrána + Marvis Amadin Ogiomade - odchovanec Klokanů zasáhl poprvé po zranění do hry. V 56. minutě utkání s Líšní vystřídal Ladislava Jandu v 56. minutě a nakonec se radoval z výhry (2:1). Pro středeční duel na hřišti Blanska chyběli oba hráči v nominaci.

Tuan Anh Le - proti Hong Linh Ha Tinh (1:1) zůstal jen mezi náhradníky a do hry nezasáhl. O víkendu už do hry zasáhl, a to na třicet minut. Ovšem Binh Dinh prohrál doma v duelu s The Cong (0:1).