Víkendové výkony hráčů na hostováních

Ostrými pálil ve druhé lize útočník Matěj Koubek.

Ve druhé lize na sebe v sobotu upozornil Matěj Koubek, který se dvakrát trefil v utkání proti Blansku.

Matěj Koubek - mladý útočník si proti Blansku sice zahrál "jen" dvacet minut, ale dal o sobě pořádně vědět. Hned po pár minutách pobytu na hřišti totiž hlavou vyrovnal stav utkání. A o malý okamžik později se postavil k exekuci pokutového kopu a druhou branku v utkání dokonal obrat Army, která tak porazila Blansko (2:1). V této sezoně má tedy na svém kontě čtyři druholigové branky.

Michal Vrána + Marvis Amadin Ogiomade - nigerijský záložník si proti Žižkovu zahrál dvacet minut, když vystřídal Svobodu. Další zápis do statistik utkání ale nepřidal. Odchovanec Vrána nebyl k utkání nominován.

Tuan Anh Le - záložník ve službách Binh Dinh chyběl v nominaci k utkání s Than Quang Ninh.

Následující program

Matěj Koubek
SK Líšeň 2019 - FK Ústí nad Labem (F:NL - pondělí 17. května - 17:00 - ČT sport)