Informace k domácím zápasům v příštím týdnu

Přečtěte si, jak se nouzový stav a opatření dotknou zápasů v Ďolíčku.

Informace k domácím zápasům v příštím týdnu

Nouzový stav platí v České republice od pátku 26. listopadu. S ním spojená omezení výrazně zasahují i do organizování a návštěvy fotbalových zápasů v Ďolíčku. V návaznosti na upravené podmínky od LFA v tomto článku shrnujeme vše důležité a podstatné. Informace jsou platné pro utkání s Karvinou a Jabloncem.

KAPACITA
Utkání v Ďolíčku smí navštívit maximálně 1000 diváků. Sektor pro hosty zůstane zavřený. Klub využije celou povolenou kapacitu pro maximální možné uspokojení vlastních fanoušků, zejména permanentkářů.

SEKTORY A VSTUPY
Všichni diváci musí být usazeni. Proto uzavíráme sektor B. Z organizačních důvodů nebude otevřený ani sektor C. Permanentkáři ze sektorů B a C budou mít možnost navštívit hlavní tribunu. Ke vstupu do Ďolíčku bude sloužit pouze hlavní vchod 1 z Vršovické ulice. Permanentka pro vstup nebude platná. Bránou projdete pouze se vstupenkou.

STANDARDNÍ PERMANENTKY
Všichni permanentkáři budou mít možnost přes Ticketportal uplatnit nárok na vstupenku zdarma do vyčerpání povolené kapacity. Vzhledem k počtu vydaných permanentek víme, že nemůžeme uspokojit 100 % z nich. Bude zde tedy platit princip „kdo dřív přijde, ten dřív bere“. Permanentkáři z tribuny A nebudou mít možnost rezervovat své vlastní sedadlo, ale mohou ho při utkání využít. Nebude obsazeno nikým jiným. Jde jen o technickou záležitost. Aby kód permanentky byl platný, musí být v systému permanentka vydána = sedadlo obsazeno. Pravidla jsou následující:
• Permanentkáři ze sektoru A – V systému si vyberete libovolnou volnou vstupenku a při utkání můžete obsadit buď místo z permanentky, nebo zvolené místo ze vstupenky.
• Permanentkáři ze sektoru B – V systému si vyberete libovolnou volnou vstupenku a při utkání můžete obsadit místo ze vstupenky, případně jiné volné místo, které nebude původně obsazené permanentkou A.
• Permanentkáři ze sektoru C - V systému si vyberete libovolnou volnou vstupenku a při utkání můžete obsadit místo ze vstupenky, případně jiné volné místo, které nebude původně obsazené permanentkou A.

Lhůty na výměnu permanentky za vstupenku:

KARVINÁ – Do úterý 30. 11. do 12:00
JABLONEC – Do pátku 3. 12. do 12:00

Odkazy na výměnu permanentky za vstupenku:
KARVINÁ ZDE
JABLONEC ZDE


VIP PERMANENTKY
Majitelé permanentek VIP byli klubem osloveni individuálně e-mailem. Prosíme o kontrolu Vašich e-mailových schránek. VIP permanentku není nutné měnit za vstupenku. Vchodem do Ďolíčku pro vás bude výhradně lávka z parkoviště přes Botič. Nechoďte prosím hlavním vchodem. Případnou neúčast sdělte odpovědí na zmíněný e-mail. Uvolníte tím místo pro dalšího fanouška.

VSTUPENKY Z PŘEDPRODEJE

V předprodeji bylo na Karvinou i Jablonec prodáno pouze minimum vstupenek, proto se klub rozhodl nechat je v platnosti. To platí i pro vstupenky zakoupené na původní termín utkání s Karvinou.

BEZINFEKČNOST
Na utkání mohou přijít pouze očkovaní a lidé, kteří prodělali COVID-19 maximálně před 180 dny. Děti do 12 let bezinfekčnost neprokazují. Osobám od 12 do 18 let postačí ke vstupu na stadion předložit potvrzení od certifikované laboratoře či zdravotnického zařízení o absolvování PCR testu s negativním výsledkem ne starším než 72 hodin od data a času zahájení zápasu. Druhou variantou je předložení dokladu od certifikované laboratoře či zdravotnického centra o prodělání nemoci COVID-19 v předchozích 180 dnech, pokud již uplynula doba povinné izolace.

ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ

V návaznosti na opatření nesmí klub nabízet žádné alkoholické nápoje. Pivo si tak v Ďolíčku nezakoupíte, ani ve VIP nebude k dispozici. Nealkoholické pivo je povolené.

TRIBUNA ŠTAFLE

Bezpečnostní manažer Bohemians byl předem upozorněn, že tzv. tribuna štafle opět nebude tolerována. Důvodem je stanovisko MČ Praha 10 o nepovoleném záboru veřejného prostranství. Byli jsme požádáni, abychom o tomto fanoušky předem preventivně informovali.

Veškeré informace budeme pro fanoušky aktualizovat. Sledujte proto nejen náš web, ale také sociální sítě. Děkujeme vám za trpělivost a omlouváme se za všechna omezení, přestože jsme je nezpůsobili. Zachovejte Bohemce přízeň, budeme ji potřebovat!