Nabídka práce: Vedoucí fanshopu Bohemians

Do Ďolíčku hledáme nového kolegu či kolegyni na plný úvazek.

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici vedoucí prodejny suvenýrů v Ďolíčku. Jedná se o práci na plný úvazek.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
• Obsluha zákazníků v prodejně
• Prezentace novinek, akčních nabídek a výprodejů, příprava nabídkových newsletterů
• Správa prodejny (aranžování a vystavování zboží, základní provozní úklid)
• Správa e-shopu (přidávání/odebírání zboží, kontrola položek)
• Správa informačních kanálů ve spolupráci s média týmem klubu (FB, IG, newsletter)
• Balení, odesílání objednávek z e-shopu
• Vyřizování e-mailů, telefonních hovorů se zákazníky
• Objednávání zboží, spolupráce s dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů
• Naskladňování, kontrola zboží, zadávání přijatých faktur zboží
• Vymyšlení produktů a jejich designu ve spolupráci s klubovým grafikem
• Vedení týmu brigádníků (6-8 lidí) při domácích zápasech
• Prodej permanentek a vstupenek

OČEKÁVÁME
• SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou
• AJ na komunikativní úrovni výhodou
• ŘP sk. B výhodou
• Týmový hráč s aktivním přístupem
• Komunikační schopnosti, kreativita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup
• Uživatelská znalost práce na PC
• Kladný vztah k Bohemce

NABÍZÍME
• Zajímavá a perspektivní práce na HPP/IČO
• Odpovídající finanční ohodnocení + obratové bonusy každý měsíc
• Služební notebook a telefon
• Přátelské prostředí v Ďolíčku
• Možnost uplatnění vlastní kreativity
• Zaměstnanecké permanentky Bohemians
• Příspěvek na kartu Multisport
• Individuální výuka angličtiny za zvýhodněnou cenu
• Nástup možný ihned

Zájemci o tuto pozici mohou zaslat svůj životopis a motivační dopis na adresu info@bohemians1905.cz. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.