Plážovou Bohemku čeká o víkendu boj o titul

Klokani ovládli základní část Fortuna Beach Soccer League.

Plážovou Bohemku čeká o víkendu boj o titul

Základní část Fortuna Beach Soccer League je za námi. I přes dvě ztráty ovládli dlouhodobou fázi Bohemians, kteří dvakrát zdolali i své největší rivaly ze Slavie. Sešívaní sice v dalších zápasech ani jednou neztratili, horší vzájemná bilance je nicméně odsoudila na druhé místo. Do Final Four se probojovali také Motorlet a Villagers Uherské Hradiště. Bitvy o titul se nebudou týkat pražské Dukly.

Dvacet zápasů a 158 gólů. Letošní základní část Fortuna Beach Soccer League nabídla tradičně skvělou podívanou. Skončila během uplynulého víkendu, který od čtvrtka do neděle nabídl celkem 13 utkání.

Oba šlágry mezi Bohemians a Slavií zvládli lépe Klokani. Jak v pátek, tak v nedělní odvetě se Filip Vyhnal a spol. radovali shodně z výhry 4:1. O tu druhou, která rozhodla o vítězství Bohemians v základní části, se hattrickem postaral Michal Salák.

Ze třetího místa do nedělního Final Four postoupil SK Motorlet, nováček a letošní vítěz Amatérské Beach Soccer ligy. Na posledním postupovém čtvrtém místě skončil moravský celek BS Villagers Uherské Hradiště. Pátá skončila Dukla Praha, která nezískala ani jeden bod.

V nedělním Final Four se tak Bohemians utkají proti Villagers Uherské Hradiště a obhájce ze Slavie čeká bitva o finále proti Motorletu.

Zajímavá je situace ohledně nejlepšího střelce FBSL. Michal Salák se hattrickem v posledním utkání základní části proti Slavii posunul s 12 góly do čela. Hned za ním ale číhá Lukáš Trampota ze Slavie, který má na kontě jen o jeden gól méně. S devíti góly cítí šanci i další slávista Daniel Valeš a Pavel Dvouletý z Villagers.

Final Four je na programu už tuto neděli 24. července. Semifinálová utkání se hrají od 10 a 11 hodin. Utkání o 3. místo má plánovaný start v 13 hodin a finále pak ve 14 hodin. Celý den bude v přímém přenosu vysílat program ČT sport.

Pokud chcete Klokany podpořit přímo na místě, akce se koná v Beach Areně na Radlické. Parkování v areálu nebude možné, můžete však využít nedalekou Galerii Butovice.

Zdroj: www.beachsoccer.cz