Vstaňte, hraje Bohemka!

Klokani odpoledne v Ďolíčku přivítají Slovan Liberec.

Vstaňte, hraje Bohemka!

Tři zápasy v řadě v Ďolíčku čekají Bohemku ve FORTUNA:LIZE. Ten první už dnes odpoledne. V 16 hodin rozehrají svěřenci trenéra Jaroslava Veselého partii s libereckým Slovanem. Po výhře v Brně tak budou chtít Klokani konečně potvrdit získané body také v domácím prostředí, kde se jim moc nedaří. Ve třech utkáních doma získala Bohemka dosud jeden jediný bod. Přitom ve venkovní tabulce atakuje první místo.

VSTUPENKY
Vstupenky budou dnes v prodeji běžně na pokladnách. V den utkání pořídíte vstupenku na hlavní krytou tribunu za 300 Kč, do kotle Bohemky (sektor B) i do sektoru hostů (sektor D) stojí jeden lístek 200 Kč. U hlavního vchodu č. 1 jsou pak pro držitele permanentek a vstupenek z předprodeje speciálně označené přednostní vchody, aby nemuseli čekat ve frontách u pokladny.

UZAVŘENÝ SEKTOR C
Z bezpečnostních důvodů nařídil správce stadionu dočasné uzavření tribuny C, ve které smí zůstat jen TV kamera. Pro držitele permanentek a vstupenek na tuto tribunu jsou pro dnešní zápas vyhrazena náhradní místa na kryté hlavní tribuně v sektoru 5A a to celá druhá a třetí řada. Vstupenky i permanentky jsou pro vstup do Ďolíčku normálně platné. Sektor C zůstane nepřístupný do konce podzimní části soutěže.

FANSHOP
Nezapomeňte dnes také navštívit fanshop pod sektorem A1. Tady si můžete pořídit nový dres Puma a dnes poprvé také týmový plakát 2022/2023. Další novinkou čekající na fanoušky ve fanshopu je diář na rok 2023 s precizně vyraženým motivem Bohemians.

TV PŘENOS & STREAM
Máte-li zájem sledovat zápas Bohemky v televizi, můžete tak učinit díky O2 TV, která vysílá všechny zápasy nejvyšší tuzemské soutěže v přímých přenosech. Bohemku dnes najdete na kanále O2 TV Sport v hlavním přenosu. Stream ze zápasu můžete sledovat také na Fortuna TV. Upozorňujeme všechny naše fanoušky na podvodné a nebezpečné odkazy na falešné streamy, které se objevují zejména v komentářích na sociální síti Facebook. Tyto odkazy často vedou k registracím na pochybných a nebezpečných stránkách.

FORTUNA
Sázková kancelář Fortuna je partnerem Bohemky. Její bookmakeři vypsali na dnešní zápas Klokanů kurzy 2,30 na výhru domácí Bohemky, 3,50 na remízu a 3,15 na vítězství Slovanu. Zaregistrujte se u Fortuny s promo kódem BOHEMKA1300 a získejte bonus na sázky. BONUS ČEKÁ TADY. Vsadit si můžete také přímo v pobočce v Ďolíčku na Náměstíčku.

MAGAZÍN KLOKAN
Také k dnešnímu utkání vychází nový magazín Klokan. Dnes v něm najdete reportáže ze zápasů s Dynamem ČB a Zbrojovkou Brno, rozlosování zápasů, soupisky obout týmů, představení Slovanu Liberec, informace o hráčích Bohemky na hostováních v jiných klubech, vystřihovací klokaní rozvrh hodin pro školáky a plakát Adama Jánoše. Pokud jste zvyklí nosit na magazín drobné v přesné výši, tak dávejte pozor. Od letošní sezony stojí magazín 30 Kč.

ROZHODČÍ UTKÁNÍ
Na správný průběh dnešního zápasu bude dohlížet hlavní rozhodčí Pavel Orel a jeho asistenti Matěj Vlček a Lucie Ratajová. Čtvrtým rozhodčím bude Petr Hocek, delegátem utkání František Hubička a svazovým delegátem Tomáš Kovařík. Rozhodčí u videa byla delegována Jana Adámková, jejím asistentem Martin Leška.

#BOHEMKADOTOHO