Hráči na hostování před reprezentační pauzou

Obránci Vala s Vilotićem byli u výhry Vlašimi na hřišti Opavy.

Před reprezentační přestávkou bylo odehráno i třetí jarní kolo druhé ligy. V ní se znovu představila trojice hráčů Bohemians.

Pavel Osmančík - rychlý útočník začal duel v Třinci na lavičce náhradníků, ale do hry naskočil už ve 25. minutě za nepříznivého stavu. Pomohl ke srovnání skóre, čehož se Varnsdorf dočkal pár minut před koncem. Studená sprcha na cestu domů však přišla v nastaveném čase, kdy Habusta rozhodl o třech bodech pro Třinec.

Denis Vala - defenzivní univerzál nastoupil v Opavě od úvodního hvizdu. Po dvaceti minutách hry ho sudí Klíma potrestal žlutou kartou a do druhé půle již mladý obránce nenastoupil. Hřiště opustil za těsného vedení Vlašimi (1:0), které na ukazateli skóre vydrželo až do závěrečného hvizdu, a tak mohl po utkání slavit se spoluhráči další tři body.

Stefan Vilotić - srbský obránce nechyběl v základní sestavě trenéra Martina Hyského na horké půdě Opavy. Výkonem v defenzivě přispěl ke druhé výhře po sobě, která vystřelila Vlašim do první poloviny tabulky.