Deset branek v síti Junioru

Naši hoši opět přesvědčili! Celý zápas jsme byli lepší, i když v první půli ještě nebyla úspěšnost střelby tak velká a soupeř dokázal vytěžit z minima maximum. Opět zářil Vašek Šulc (viz foto), který si rozšířil sbírku střeleckých zápisů o dalších pět. V žácích už má čtrnáct branek v osmi zápasech. Nejdůležitější byl asi zápis na 4:2, po kterém se soupeř zcela rozsypal a nechal si nasázet dalších šest gólů za čtvrt hodiny. Probudili se i další střelci. Marko Tomič přidal dvě trefy a už jich má rovných deset, po jedné pak Šebesta, Brak a Procházka. Od 42. minuty už nebylo o vítězi pochyb.

Bohemians 1905 C (r. 1997) – Junior Praha B (r. 1996)  10:2 ( 2:1)
Branky: 8., 20., 40., 42. a 52. Šulc, 58. a 59. Tomič, 45. Šebesta, 50. Brak, 53. Procházka (pen.).

Sestava Bohemians 1905 C: Koudelka - Vodrážka, Brak, Brabenec, Skuček (Džunev), Tomič, Puczok (Procházka), Gábor (Szabo), Klouček, Ondongo (Šebesta), Šulc.