Na úvod remíza 2:2 se Spartou

Více než sedm tisícovek diváků, pořadatele nakonec otevřeli i několik sektorů v horních ochozech Sazka Areny, přihlíželo úvodnímu utkání skupiny B, ve kterém Bohemka remizovala se Spartou 2:2. Úvodních pět minut se hrálo bez šancí na obou stranách, první vlaštovka přišla v 6. minutě z kopačky Škody, na druhé straně spálil 100% šanci Kolář. Gólový účet zápasu otevřel v 8. minutě po individuální akci Jan Morávek, další šance Sparty skončila na brankové konstrukci a z následného brejku zvyšoval David Bartek již na 2:0. Sparta přidala a dostala Bohemku pod tlak, ze kterého vytěžil zkorigování na 2:1 Sylvestre.

Ve druhé půli musela hrát hlavně Sparta a měla míč častěji na kopačkách, Sňozík musel ve 22. minutě hasit rychlý útok Sparty faulem mimo vápno, za který viděl žlutou kartu, což v pravidlech turnaje znamená oslabení na dvě minuty. Sňozík se v oslabení vyznamenal ve 24. minutě při šanci Kúdely. Sparta se nakonec dočkala vyrovnání ve 29. minutě, které přišlo z kopačky ex-klokana Karola Kisela. V poslední minutě se oba týmy hnáni vpřed svými fanoušky snažily strhnout vítězství na svou stranu, ale stav utkání se již nezměnil, Bohemka se s městským rivalem z Letné rozešla smírně 2:2.

Sparta Praha - Bohemians 1905 2:2 (1:2)

Branky: 11. Sylvestre, 29. Kisel - 8. Morávek, 10. Bartek
ŽK: 22. Sňozík (Bohemians)