Semifinále po výhře nad Teplicemi

Postupové karty byly před posledním zápasem skupiny B rozdány jasně, Bohemka musela porazit Teplice, kterým stačila remíza. Klokani splnili očekávání natěšených vyprodaných sektorů fanoušků Bohemky a Teplice porazili 7:2. V semifinále se Bohemka utká se Žižkovem v neděli od 11:40. Fanoušci si mohou vstupenky zakoupit na terminálech Sazky, v neděli od 8 hodin budou otevřeny pokladny přímo v Sazka Areně, pro fanoušky v zelenobílém jsou vyhrazeny sektory 108, 109 a 110, v zelenobílém budou jistě i sousedící sektory.

Úvodní minuty utkání s Teplicemi přinesly opatrný fotbal z obou stran, ani jeden tým nechtěl udělat chybu a poskytnout tak psychickou výhodu soupeři. Gólová stavidla otevřel v 5. minutě Lukáš Adam, který se svým důrazem prosadil z úhlu, své zkušenosti z loňského ročníku zužitkovala Bohemka v dalších minutách, šikovná nahrávka Kotyzy o mantinel našla přesně Škodu, který zvýšil na 2:0. Dvoubrankové vedení přineslo klid do řad Klokanů a branky Bartka, Morávka, opět po přihrávce o mantinel, a efektní gól Škody znamenaly vedení Bohemky 5:0 po poločase. Druhý poločas otevřel gólově kapitán Slezák v 16. minutě zakončením mezi nohy gólmana Slavíka, Teplice snížily na 6:1 v 19. minutě brankou Benáta. Klokani zbylé minuty odehráli v exhibičním stylu, k brankám měli blízko Škoda a Ordoš, tribuny roztelskal efektními nůžkami Bartek. Závěrečné minuty přinesly ještě branku Teplic na 6:2, ale poslední slovo měli přeci jen hráči v zelenobílém, Moravec ve 30. minutě využil zaváhání gólmana Slavíka a stanovil nejvyšší výhru prvního dne turnaje na 7:2.

Bohemians 1905 - FK Teplice 7:2 (5:0)
Branky: 5. Adam, 8. a 14. Škoda, 10. Bartek, 11. Morávek, 16. Slezák, 30. Moravec - 19. Benát, 29. Vondrášek.