Po penaltách o třetí místo

V boji o obhajobu loňského vítězství čekal v semifinále na Bohemku tým ze Žižkova, Bohemka v zápase třikrát vedla, po celý zápas byla lepším týmem a vytvořila si řadu šancí, ale nakonec o postupujícím rozhodovaly až penalty. Po třech penaltách na každé straně nebylo rozhodnuto a rozhodla čtvrtá dodatečná série, ve které byl šťastnější soupeř. Na Bohemku čeká od 13:40 zápas o třetí místo, ve kterém se utká s poraženým z duelu Sparta - Žilina.

Bohemka vstoupil a do utkání aktivně a určovala ráz utkání, ve 3. minutě se prosadil Lukáš Adam, který zužitkoval přihrávku Škody. V dresu Žižkova seděl halový fotbal nejlépe Petru Švancarovi, který ve 4. minutě připravil vyrovnání Kalodovi, Bohemka šla již o minutu později opět do vedení, Radek Sňozík si splnil své přání a přesnou střelou přes půlku hřiště překvapil Koláře, v brance Žižkova, 2:1. Žižkov si zopakoval gólovou spolupráci v 8. minutě, Švancar o mantinel přihrál Kalodovi a ten opět srovnal, 2:2. Bohemka si vytvářela šance, ale Škoda, Vágner ani Moravec nedokázali před brankou usměrnit míč za Kolářova záda. Druhý poločas se opět hrál v režii Bohemky, ve 20. minutě Morávek vypálil z levé strany, míč tečoval Bartek a přes obránce Žižkova skončil v brance, branka byla připsána Bartkovi. Žižkov opět dotáhl skóre ve 23. minutě, Novotný se Straceným rozebrali naší obranu a druhý jmenovaný srovan na 3:3. Bohemka mohla několikrát rozhodnout, ale i největší šance Marka zůstala nevyužita a o osudu utkání musely rozhodnout penalty. Dle regulí turnaje se kopou tři penalty na každé straně, ve prvních dvou byli střelci úspěšnější, za Bohemku proměnili Sňozík a Kotyza. Ve třetí sérii neproměnil žižkovský Švancara a míč si postavil na značku pokutového kopu Michal Ordoš, ale zamířil do stejného místa jako žižkovský hráč a Kolář chytil. Čtrvtou rozhodující sérii začal úspěšně Bukač, za zelenobílé mohl srovnat krok Bartek, ale neuspěl a postup mohl slavit Žižkov.

Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 4:3 (2:2) po pen.
Branky: 4. a 8. Kalod, 23. Stracený, rozhodující penalta Bukač - 3. Adam, 5. Sňozík, 20. Bartek