Příprava: Most - Bohemians 1905 1:3 (0:0)

Ve druhém přípravném utkání s Mostem vrátili "Klokani" porážku domácímu Mostu a po brankách ve druhém poločase zvítězili 3:1. Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří byli aktivnějším týmem a Bohemians museli přidat, postupně vyrovnali hru a v závěrečných minutách prvního dějství byli již lepším týmem, v největší šanci se ocitl Milan Škoda, domácí gólman mu ale tváří v tvář vytěsnil zakončení na roh. Góly začaly padat ve druhém poločase, v 69. minutě se po akci Davida Bartka prosadil z hranice malého vápna hlavou Michal Polodna, už o minutu později vyrovnával domácí Johana, který po standardní situaci Mostu dorážel do odkryté branky. Gólovou pětiminutovku uzavřel v 74. minutě Milan Škoda, jemuž posadil na hlavu přesný centr Martin Kotyza. V samotném závěru přípravného utkání se znovu prosadil Michal Polodna a brankou z 89. minuty, kdy zkušeně zakončil situaci 3 na 2,&nbsp;stanovil konečné skóre na 3:1 pro Bohemians. <br /> <br /> Sestavy a statistiky z přípravného utkání&nbsp;<a href="/zapasy/zapas.aspx?kod=780">s Mostem</a>.