Gólový příděl Budějovicím

Ve velkém stylu odehráli Bohemians poslední zápas skupiny A Tipsport ligy 2008. Zelenobílí svého soupeře jednoznačně přehráli a po vítězství 6:1 hodili&nbsp;rukavici Slavii, která musí ve středu porazit Příbram výraznějším rozdílem, aby přeskočila Bohemku v tabulce.&nbsp;Úvody zápasu Bohemce svědčí, po deseti minutách vedla Bohemka již 2:0 díky dvěma gólům Ordoše. V 15. minutě korigoval budějovický Šmíd. Fanoušci Bohemky se tentokrát dočkali i branek v pozdějších minutách, ve 29. minutě proměnil pokutový kop Ivan Hašek po ruce jednoho z hostujících hráčů. Gólový příděl Jihočechům pokračoval i ve druhé půli, v 59. minutě se po rohu prosadil hlavou Karel Rada, v 74. minutě přidal svou druhou branku Ivan Hašek a skóre uzavřel Lukáš Adam chytrou střelou z přímého kopu.<br /> <br /> Sestava a statistiky ze zápasu&nbsp;<a href="/zapasy/zapas.aspx?kod=783">s Českými Budějovicemi</a>.