Příprava: Bohemians 1905 - Čáslav 1:0

V poslední přípravném zápase před odletem na soustředění do Portugalska porazili "Klokani" Čáslav nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Prakticky po celý zápas měli Bohemians územní převahu, ale především v první půli chyběl překvapivý moment pro obranu soupeře. Jedinou branku utkání vstřelil v 16. minutě Pavel Hašek po chybě čáslavské obrany. Do druhého poločasu nastoupila téměř kompletně obměněná jednáctka a&nbsp;zelenobílí si začali vytvářet gólové příležitosti, v těch největších se ocitl Vladimír Bálek, kterému sudí neuznali branku pro ofsajd. Na druhé straně z ojedinělé šance&nbsp;Čáslavi zahrozil Daniel Kocourek, který v Čáslavi&nbsp;hostuje právě z Bohemians, ale vyznamenal se gólman&nbsp;Lukáš Zich.&nbsp;V dresu Čáslavi nastoupili i další hráči Bohemians - Havránek, Pecinovský a Strnad - trenér Zbyněk Busta tak mohl jejich výkony sledovat osobně. <br /> <br /> Sestava a statistiky z přípravného utkání&nbsp;<a href="/zapasy/zapas.aspx?kod=785">s Čáslaví</a>.