Vítězná generálka, se Žižkovem 1:0

Bohemce vyšla generálka před začátkem soutěžní sezony, o vítězství 1:0 nad žižkovskou Viktorkou rozhodl ve 35. minutě Bálek. Bohemka byla v první poločase lepším týmem, první velkou šanci měl Ivan Hašek, ale až akce Bartka s Bálkem na levé straně přinesla úvodní branku druhého jmenovaného. Ve druhém&nbsp;dějství se obraz hry změnil, Viktorka měla míč více na kopačkách a Bohemka vyrážela k brejkům, slibné šance si soupeř ale vytvořil až v závěru, kdy mohla ze svých brejků těžit i Bohemka. Dva a půl tisíce diváků už ovšem další branku nevidělo a Bohemians zvítězili nejtěsnějším rozdílem.<br /> <br /> Sestava a statistiky ze zápasu&nbsp;<a href="/zapasy/zapas.aspx?kod=840">s Viktorií Žižkov</a>. <br /> Zápas jsme sledovali v&nbsp;<a href="/online/default.aspx?kod=122">online přenosu</a>.