První UMBRO hráč utkání - Jan Morávek

Při posledním mistrovském utkání v neděli 21. září se Spartou B jste měli poprvé možnost hlasovat o UMBRO hráči utkání. Hlasování se uskutečnilo pomocí zasílání SMS zpráv v rámci služby Premium SMS. prvním vítězem se stal Jan Morávek, kterému předal cenu patron utkání Jan Rezek. Tentokrát nepředával obyklý koš od partnerů klubu, ale speciální cenu vyhotovenou jen pro tuto příležitost. "Nechali jsme vyrobot skleněnou cenu s logem soutěže a podstavcem, kam budeme přidávat jednotlivé vítěze. Tato cena je putovní. Každý hráč, který bude vyhlášen dostane poté menší repliku se svým jménem, kterou si může vystavit doma," říká Pavel Landa, který v Bohemians zodpovídá právě za tuto anketu. Při každém domácím zápase můžete hlasovat pro nejlepšího hráče utkání. Na Bohemce volí hráče sami fanoušci.

První UMBRO hráč utkání - Jan Morávek

Jelikož se Premium SMS stane v blízké budoucnosti často používanou formou hlasování v nejrůznějších otázkách, doporučujeme Vám, kteří jste si tuto službu ještě neaktivovali, abyste tak učinili. Ve zbytku roku plánujeme realizovat touto formou, vedle pravidelné volby Umbro hráče utkání, ještě další hlasování. Aktivování služby Premium SMS bude nutné, pokud se chcete účastnit hlasování ve výše zmíněných anketách

Aktivace služeb SMS Premium se realizuje přes zaměstnance call-centra vašeho mobilního operátora. Pro aktivaci služby je nutné sdělit Vaše telefonní číslo spolu s číslem smlouvy (případně heslo). Pokud máte předplacenou kartu, stačí uvést pouze telefonní číslo SIM karty, kterou chcete pro služby SMS Premium aktivovat.

Pokud používáte tarif společnosti T- mobile, volejte na 4603 ze sítě T-Mobile nebo +420 603 603 603 z ostatních sítí.
V případě, že používáte tarif společnosti O2 volejte * 11 (ze sítě O2) nebo 800 02 02 02 pro volání z jiné sítě (u běžných tarifů stačí uvést pouze Vaše telefonní číslo a operátor službu na požádání aktivuje)

Zákazníci společnosti Vodafone mají službu SMS Premium aktivovanou automaticky. V případě blokace například firemních čísel, je třeba se domluvit s odpovědnou osobou ve Vaší firmě, který zajišťuje administraci smluv s mobilním operátorem.
V prvním kole hlasování soutěže UMBRO hráč utkání, bylo odevzdáno celkem 172 hlasů.

Pořadí hráčů:
1. Jan Morávek
2. - 3.  Dalibor Slezák
2. - 3.  Petr Kunášek
4. Radek Sňozík
4. Lukáš Marek
(Tito další hráči měli 2 či 1 platný hlas – Lukáš, Hartig, Nikl, Kotyza, Bartek).

Jak jsme již v minulém týdnu avizovali, poměrná částka z výnosu za přijaté SMS jde na účet našeho klubu. Hlasujte proto pravidelně a vyjádřete tím podporu nejen svému oblíbenému hráči, ale i klubu. Navíc máte možnost získat zajímavé ceny od společnosti UMBRO. Z hlasujících fanoušků bude vždy vylosován jeden, který obdrží cenu od klubu nebo od partnera. První výherce takto získal šek na 1000 Kč v prodejnách firmy UMBRO.