Víkend šampionů: Remíza 2:2 s Libercem

V prvním zápase na Fortuna Víkend šampionů remizovala Bohemka s Libercem 2:2. Úvodní minuty zápasu začaly ostřelováním Zlámalovy branky, ale Škoda ani Adam nemířili přesně. Liberec odpověděl tyčí Nezmar, první branku utkání přinesla 8. minuta, inidividuálně se prosadil Gebre Selassie a Liberec vedl 1:0. Bohemka vyrovnala ve 12. minutě, po střele Sňozíka z poloviny hřiště se k míči prodral Rychlík a zblízka vyrovnal. Ve druhém poločase šel Liberec opět do vedení po chybně rozehrávce Sňozíka ve 22. minutě neměl problém se zakončením do odkryté branky Smetana. Bohemka o dvě minuty opět vyrovnala, po akci Augistína se prosadil Ibragimov. V posledních minutách se oba týmy snažily strhnout vítězství na svou stranu, ale na remíze 2:2 se již nic nezměnilo.

Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2:2 (1:1)