Jsme ve finále, Spartu jsme rozdrtili 7:2

Semifinále Fortuna Víkendu šampiónů zvládli Bohemians 1905 vynikajícím způsobem. V neděli dopoledne rozdrtili Spartu 7:2 a postoupili do finále, které hrajeme ve 14:30 s Mladou Boleslaví, ta porazila v semifinále Liberec 4:1. Můžete ho sledovat v přímém přenosu na televizi NOVA. Bohemka měla opět výraznou převahu v hledišti a postupem času i na hřišti. Ve 3. minutě otevřel skóre krásnou střelou Augustín, hned vzápětí skóroval Škoda. Za Spartu snížil Zeman, ale v 10.minutě už jsme zase vedli o dva góly, když se trefil Adam. Poločas Klokani vyhráli 3:1 a ve druhém poločase rozjeli na plné obrátky svůj koncert. Další góly přidali Moravec, Růžička, Škoda a poslední gól Bohemians vstřelil z penalty Radek Sňozík, proti kterému stál v brance jeho nedávný spoluhráč Lukáš Zich. V poslední minutě už jen snížil Matušovič. Bohemians 1905 vyhráli 7:2 a po dvou letech jsou ve finále.

Bohemians 1905 - AC Sparta Praha 7:2 (3:1)
Góly: 3. Augustín, 5. a 23. Škoda, 10. Adam, 19. Moravec, 22. Růžička, 26. Sňozík (pen). - 7. Zeman, 29. Matušovič (pen)