Prohra v závěru: Bohemians - Slovan 1:2

Vyrovnaný zápas se smolným koncem sehráli Klokani na umělé trávě na Vyšehradě s vedoucím celkem slovenské ligy Slovanem Bratislava. Slovan vedl po prvním poločase 1:0, když se za Havránkovými zády skončila dorážka po přímém kopu. Ve druhém poločase si Bohemians vypracovali několik šancí, úspěšný byl v 72. minutě Jan Moravec, který krásně trefil centr Cseha. Hned poté ještě Bohemka trefila břevno, ale v poslední minutě nakonec Slovan zápas rozhodl. Obrana nezachytila rychlou rozehrávku přímého kopu a gólman Miski při své premiéře v zelenobílém dresu poprvé inkasoval. <strong>AKTUALIZOVÁNO - v článku naleznete fotogalerii.<br /> </strong><br /> Sestavy a statistiky&nbsp;<a href="http://www.bohemians1905.cz/zapasy/zapas.aspx?kod=949">ze zápasu se Slovanem Bratislava.</a>

Klokani odehráli herně lépe druhý poločas, kdy si vytvořili i více šancí, ale k ideálu měla hra ještě daleko. Hru ovlivnila i absence zraněných útočníků - Hartig léčí poraněný palec, Škoda si den před utkáním poranil kotník, Ibragimov byl na cestě z reprezentačního srazu. I proto ve druhém poločase hráli Klokani jen na jednoho vysunutého útočníka Dalibora Slezáka. Ve středu hřiště se příliš neohřál Marek Jungr, který přišel do druhého poločasu, ale po ostrím zákroku a následném strkanici, ho sudí Franěk vykázal ze hřiště a vystřídal ho Augustín.