Příprava: Plzeň - Bohemians 2:1

Fotbalisté Bohemians 1905 sehráli první zápas v zimní přípravě na přírodní trávě a ve Štruncových sadech podlehli Viktorii Plzeň 1:2. Jediný gól Bohemians vstřelil Lukáš Hartig, který vyrovnával 1:1. Pro Plzeň to byla generálka na ligu, herně však Bohemku nepřehrála. Ve vyrovnaném zápase otevřel skóre plzeňský Krbeček po nedůrazu zelenobílé obrany, pak po přihrávce Ibragimova vyrovna Hartig. Rozhodující gól dali domácí dvacet minut před koncem, po centru trkl míč Mlika do Miskiho branky. Ve druhé půli neproměnil stoprocentní šanci Strnad. Klokani se hned po zápase vydali na týdenní soustředění do Písku. <br /> <br /> Statistiky a sestavy&nbsp;<a href="http://www.bohemians1905.cz/zapasy/zapas.aspx?kod=951">ze zápasu v Plzni.</a>