Příprava: Písek - Bohemians 1905 1:2 (0:1)

Poslední soustředění mimo Prahu před začátkem ligového jara absolvuje Bohemka v Písku a právě s domácím třetiligovým celkem absolvovala další přípravný zápas, ve kterém zvrátila nepříznivý vývoj utkání a zvítězila 2:1. Úvod zápasu vyšel lépe domácím. Písek šel do vedení v 18. minutě po&nbsp;hrubce Jindřiška, jehož rozehrávku zachytil domácí kanonýr Zušťák a sám před Sňozíkem si věděl rady. Bohemce se nepovedlo do konce poločasu odpovědět, do dvou šancí se sice dostal Róth, ale míč mu po průnicích zleva vždy utekl do zámezí. Do druhého&nbsp;dějství poslal trenér Hoftych hned sedm nových tváří a obrat přišel po šedesáté minutě.&nbsp;V 61. minutě se k míči po odražené standardce dostal Martin Cseh a placírkou zakončil k tyči. O šest minut později otočil vývoj utkání a stanovil konečné skóre Jan Růžička, který zužitkoval centr Moravce z pravé strany. <strong>Přidána fotogalerie!</strong><br /> <br /> Sestavy a statistiky z&nbsp;<a href="/zapasy/zapas.aspx?kod=952">přípravného zápasu s Pískem</a>.