Bohemka nestačila na slovinskou Lendavu

Bohemians 1905 - NK Nafta Lendava 0:2 (0:1), branky: 9. a 53. (pen.) Vasilijev

I ve druhém utkání přípravy v rakouských Korutanech podlehla Bohemka svému soupeři 0:2. Tentokrát Bohemka nestačila na slovinský prvoligový celek NK Nafta Lendava. První gól utkání přišel již v 9. minutě, o pár minut později mohl vyrovnat hlavou Hartig po centru Bartka. Ale Bohemce se jinak v zápase nedařilo, byla později u míče, hrála příliš složitě, navíc soupeře rychlá branka nabudila. Během poločasové přestávky se spustil z nebe prudký déšť, který doprovázel celou druhou půli a dohrávalo se na těžkém terénu. Bohemka inkasovala podruhé v 53. minutě z penalty po zákroku Růžičky ve vápně. V závěru utkání se do šance dostal mladý Nešpor, ale ani on skóre nezkorigoval. Bohemka ukončí soustředění čtvrtečním zápasem s maďarským FC Fehérvár.