Bohemka tahala na Bazalech za kratší konec

Baník Ostrava - Bohemians 1905 3:1 (2:0)<br /> Branky: 15. Lukeš, 32. Strnad, 62. Lička - 53. Škoda.

Reparát po domácí prohře se Slováckem se Bohemce na Bazalech nepovedlo složit úspěšně. Trenér Hoftych udělal v sestavě Bohemky několik změn, především v záložní řadě. V úvodu zápasu domácí Baník jasně diktoval tempo a obrana Bohemky byla pod souvislým tlakem, který vyvrcholil brankou Lukeše v 15. minutě po akci z pravé strany. Bohemka po brance sice vyrovnala hru, ale míč ze sítě musel ve 32. minutě opět lovit Radek Sňozík. Po rohu se prosadil exklokan Míla Strnad. Bohemka mohla korigovat v poslední minutě první půle, střelu Cseha však na brankové čáře kryl reflexivně gólman Baránek.

Do druhé  půle vstoupila Bohemka mnohem lépe, v 53. minutě vykřesal naději Milan Škoda, kterému naservíroval z pravé strany ideální centr Janek. Bohemka ožila a další minuty se tlačila do vápna Baníku a byla lepším týmem. Vyrovnání měl na kopačce Škoda, ale šanci neproměnil. Jenže v 62. minutě přišel trest za nevyužité šance a Lička stanovil konečné skóre na 3:1. Bohemka vypadla z role, a na kopačky hráčů se začala vkrádat nepřesnost. Do konce zápasu si již domácí své vedení pohlídali. Bohemka poprvé v sezoně obdržela více než jednu branku a nenavázala na svá předchozí vystoupení na hřištích soupeřů.