Hořovicko si odvezlo tři góly

Rezerva ve 13. divizním kole porazila Hořovicko 3:0. Dvakrát se trefil Zelenka, jednou skóroval Kavka.

Bohemka nastoupila do zápasu posílena o dva hráče A-týmu: brankáře Marka a útočníka Zelenku. A právě Zelenka byl jeho ústřední postavou. V 5. minutě otevřel hlavou skóre po rohu Augustina, v 72. dorazil jeho brankářem vyraženou střelu do sítě Kavka a opět Zelenka uzavřel brankový účet v předposlední minutě zápasu. Soupeř si za celé utkání prakticky nevytvořil šanci, naopak výborně hrající Bohemka mohla a měla zvítězit mnohem vyšším rozdílem.

Trenér Václav Hradecký: Takhle nějak by hra rezervy měla vypadat. Stoprocentní nasazení, všechny souboje nadoraz, hodně pohybu, soupeř pak vůbec nestíhal. Mladíky dnes navíc výborně podpořil Zelenka, jenž byl u všeho, stíhal i vypomáhat obraně, tak by měla vypadat pomoc z A týmu. Mrzí mě jen, že jsme výkon nepodpořili více vstřelenými brankami, protože dlouho byl stav jen 1:0 a stát se může cokoli. Vedle Zelenky dnes vyzdvihnu i výkon Augustina a Květoně s Gröblem.