Bohemka přehrála Kladno 2:1

V infarktovém závěru prolomil prokletí Strahova Slezák, který v nastaveném čase rozhodl o výhře.

Bohemka začla jako hostující tým proti Kladnu aktivně a na začátku zápasu si vytvořila několik šancí, bohužel bez výsledku. Následovalo několik šancí Kladna, ale do kabin se šlo za stavu 1:0 pro Bohemku, když těsně před poločasem se zcela sám s míčem na noze na malém vápně obejvil Martin Cseh a neměl problém míč dotlačit do branky.
Druhý poločas byl jednoznačně v režii domácího Kladna a naše zcela nově poskládaná obrana měla velké starosti. Naštěstí měl svůj den Radek Sňozík, který kryl všechny pokusy až do 87. minuty, kdy se před našeho gólmana dostal Zachariáš a se štěstím proměnil. Bohemka ale nesvěsila hlavy a v nastaveném čase se na druhé straně v podobné situaci objevil Slezák a rozhodl o naší výhře. Hned o pár okamžiků později měl stejnou šanci Zelenka, ale nedal. To ale nevadilo, protože hned vzápětí sudí Možíš zápas ukončil.
Bohemka po velmi dlouhé době veze ze Strahova 3 body a hlavně se odpoutala od sestupových vod.