Futsalová Bohemka prodloužila vítěznou sérii

Futsalisté po nervy drásajícím vítězství nad Slávií v nádherném a dramatickém utkání porazili Vysoké Mýto.

Velkou vůlí jsme otočili utkání s Vysokým Mýtem! Neuvěřitelný vývoj mělo toto utkání. Hosté sice vyhráli poločas o tři branky, ale po obrátce náš tým rozpoutal kolotoč, který mu přinesl zasloužené tři body. Ty pro nás mají v bojích o záchranu cenu zlata a díky nim jsme se dostali po dlouhé době ze sestupových pozic. Bodový zisk teď bude chtít Bohemka potvrdit i ve středu (od 20.00 hod.), kdy ji čeká v domácím prostředí další klíčový zápas, duel s Deltou Šumperk. Podruhé v řadě jsme nastoupili v domácím prostředí a podruhé v řadě jsme získali tři vítězné body. Opět se z našeho stánku, jako za nedávných časů, stáva neocenitelná výhoda a to je dobře nejen pro nás, ale především pro zeleno-bílé fanoušky, neboť právě oni si nejvíc tyto vítězné chvíle zaslouží vidět přímo na vlastní oči. Duel s favorizujícím Nejzbachem probíhal v duchu dvou rozdílných poločasů, což ostatně potvrdily i příslušné výsledky. Hostům se výpady do naší obrany dařily v 1. půli téměř učebnicově a jelikož my jsme své šance využít nedokázali, odcházelo se do kabin za velmi nepříjemného stavu 0:3. Ve druhém dějství jsme však ukázali co v nás opravdu je a sedm vstřelených branek bylo asi tím největším poděkováním vynikajícímu publiku.