Detail uživatele diskuzního fóra - koyak

Datum prvního příspěvku
27.5.2008
Celkový počet příspěvků
58
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 23
Ptejte se vedení Bohemky 32
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
tFG8kan3 20 hrob
j+KUvF9Z 11 Asu
ynzsD4N1 2

rocknroll napsal:

Clovece, vzdyt ja nic takoveho taky nerekl!  Ale Klusacek rekl, ze na to nema jeste sportovne a taky MENTALNE.  A to me zarazilo, protoze tenhle kluk si uz necim prosel a nezlomilo ho to.  Nechci ...

tatkaSmoula napsal:

Rodiče těch teplickejch dětí v hledišti vědí, že fotíš jejich ratolesti a uveřejnuješ jejich fotky bez jejich souhlaasu na internetu ?

Ano, v některých rozvojových zemích je zvykem, že fotograf fotografované osloví, zaplatí bakšiš (aby jim nevzal duši) a pak až může vesele fotit. Zřejmě pocházíte z těchto končin, takže Vás to omlouvá. Ale pokuste se pochopit nás ostatní, že my jsme už někde jinde, a tyto starosti již opravdu nemáme.

košile napsal:

Mam na vas takovej dotaz, jsou tu vsechny subkultury fans tak me zajima pohled ze vsech uhlu kdyz vidim tu hysterii na seznamu ohledne vcerejsiho pyra na slavii... Jakej mate nazor co ano co ne ...

Za mne pyro jen po zápase, protože i když máme otevřený stadion, skoro vždy jde dým na hřiště, a kdo to má dýchat.

Petardy a ostatní "radosti" zakázat!!!

Funny fon fac napsal:

Johny Holenda skončil v Dukle

Tak ať ho k nám nikdo netahá!!!

Pamatujeme si, jak se u nás šetřil (pořád asi čekal nějaké lepší angažmá a my mu nebyli dobří) a po sezóně i přes nabídku prodloužení odešel za lepším na Duklu. A když hrál proti nám, tak byl vždy namotivován, jak jsem ho u nás nikdy nezažil. Asi tolik.

Martin Kurka napsal:

Dobrý den Koyaku, určitě zveřejníme vše ihned, jak to bude možné. Jinak to prostě nejde. Posily jsou v gesci sportovního ředitele.

Jj teď jste mi to připomněl, asi 2x bylo vyjádření "Sportovní úsek si to nepřeje", ale to bylo myslím dříve a pan Držmíšek u nás ještě nebyl. Tak doufejme, že bude otevřenější. Děkuji za odpověď a držím palce. M.Kalina

Martin Kurka napsal:

Zdravím a děkuji za dotazy. Jsem za ně rád. ad 1) že se nepovedla, je jasné, ale na příčiny a řešení může být různý názor a chce to řešit v klidu. Za mne je nejdůležitější, že ...

Dobrý den,

chci se vyjádřit k bodu 7), kdy se situace opakuje v každém přestupovém období. Zástupci klubu tvrdí, že zde na fóru mohou zveřejňovat informace o přestupech, až když je všechno podepsáno a zaregistrováno, protože by to mohl někdo zneužít, nikdo to nedělá, nebo že je to oficiální web a plno dalších důvodů.

Částečně tomu rozumím, ale chtěl bych alespoň to, že pokud někdo z klubu zveřejní informace z okruhu odchodů nebo příchodů, případně zájmu, tak aby se zároveň objevila i zde na fóru. To je to, co mne nejvíce vadí, že informace se ven dávají, ale my fanouškové musíme počkat, až bude vše podepsáno a zaregistrováno (jak nám pravidelně opakují a tím nás nutí vyhledávat, kde jaké informace a spekulace).

O to bych Vás chtěl poprosit.

Děkuji BOFOR

tomiisek napsal:

Sportovni reditel by byt taky nemel, ale skaut ano. Podle mne je prilis velky idealista, pro dosahovani uspechu je ale treba byt v prvni rade machiavellista. Daleko dulezitejsi nez hrat ciste je umet ve spravnou chvili ...

Ale na takový fotbal určitě nechci chodit!!!!

Takže za mne a jistě mnoho dalších: chceme fotbal a ne kopanou.

BOFOR