Detail uživatele diskuzního fóra - petr.koukal

Datum prvního příspěvku
01.11.2012
Celkový počet příspěvků
330
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 225
Ptejte se vedení Bohemky 98
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Tlachy a kecy 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 141 Martin Kurka, wayne, Bohemians Praha 1905, Darek.Jakubowicz, Bark99, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
JSe8U6/G 13 Bohemians Praha 1905
JnPTG6NU 6
2BacUV8T 4
yc3bMUKE 3
9qjClAFW 3
T07ec0Xz 3
ywe0kzB5 3
etVpe23F 3
qjgw2CyW 3
Q97BggbM 3
iCWLO1Dv 3
dDeJEcqx 3
Ds4U/9Cp 3
naN7NG6M 2
eglTJuuz 2
CmCK9hkw 2
RwBgySBh 2
VL2Ist84 2
dVxMuuUH 1
gdYdasGq 1 pete
Z6oF4fec 1
kjAMekfG 1
VURPEv7z 1
9/XUIoge 1
b5OfKBIE 1
X62Cr7zc 1
bOjVwyMw 1
DJwVf+23 1
YjTGTJ/j 1
J3qBUE1g 1
h2gA6orS 1
4z/tRAJ5 1 kovalam
/v1Ko0Bh 1
Y5SQgnEs 1
BC6cNpyT 1
rzdxt37T 1
GvpW4Png 1
WHa1Gr7X 1
J5uckEZs 1
HBfMgQbi 1
+QoLUKe1 1
7CRxuaM/ 1
nX8KRDfk 1
DIQvXvVK 1
BMJsBki2 1
e6YcLB4w 1
9IaB2Q7u 1
mIiftz1Z 1
eOcS9A7/ 1
2GAsjWB3 1
qIoJymck 1
uQtp1nym 1
J4UOuyZH 1
496WqjoF 1
eDJIOXgu 1
aLVrMFE5 1
J1EFOV+w 1
TQZLeNRU 1
3SeHPhfh 1
jxwsUt6Q 1
x/ZRXGzA 1
O7KaNjSk 1
88dLNgNS 1
pfZFdXd/ 1
cGXhG/tb 1
hgxLBpDO 1
wKMgpEOy 1
0eK3URBr 1
HGWLBiGv 1
7O6rpGP3 1
Kx290xu2 1
rvU48QEE 1
mVJPn6TD 1
nlEqIDXR 1

Aktualizovaný přehled zraněných na HP. Pepa bude chybět minimálně na Pardubice, Barťas má po sezoně...

Zkuste Google kalendář, který vám naháže zápasy Klokanů do kalendářů v mobilech.

Veřejná iCal adresa (import do aplikace): https://calendar.google.com/calendar/ical/media.bohemians1905%40gmail.com/public/basic.ics

Veřejná URL adresa (přístup přes web): https://calendar.google.com/calendar/embed?src=media.bohemians1905%40gmail.com&ctz=Europe%2FPrague

Je to zkušební verze. Kdybyste narazili na chybu, dejte vědět.

Proske je stejný případ jako nedávno Ginzel, tak připomenu situaci. Prodávám, jak jsem nakoupil. Nový portugalský předseda Komise rozhodčích FAČR nebere v potaz minulé křivdy. Do delegace si nenechá nikým a ničím zasahovat. Údajně ho zajímají pouze aktuální výkony nasazovaných rozhodčích, aby na jejich základě doporučil obsazení listiny rozhodčích pro sezonu 2021/2022. Kluby nemají žádné právo veta a podobně. Pereira "odstřelil" jen rozhodčí namočené v korupční kauze, respektivě ty, na které to dosud prasklo.

petrbok napsal:

Jednání korektní. Proč tedy (pokud je zdravotně v pořádku) nehraje - "od ledna však nebyl k žádnému utkání ani nominován¨? Takový Alaba v Bayernu končí, odmítl prodloužit smlouvu, přestoupí k jednomu z rivalů a Bayern ho ...

Till se během vánoční dovolené zranil a celý leden netrénoval s týmem a naplno. Tak mi to říkal trenér ve středu. Je možné, že zítra se v zápise objeví. Nahrává tomu i vložený MOL Cup a tím 3 zápasy v 9 dnech.

Aby to bylo úplný a objektivní, tak jsem večer oslovil i Honzu Vodháněla. Před chvílí jsem s ním mluvil a on se k tomu už vyjadřovat nechce a nebude. Považuje to za uzavřenou věc.

CarlUweSteeb napsal:

Otazka na pana co pise zelene:Jednate se Schumacherem o nove smlouve ci ne.

Till nabídku na prodloužení smlouvy taky již dostal. Víc nejsem oprávněn v tuto chvíli komentovat.

Radim73 napsal:

Škoda klub měl zareagovat daleko dříve !!!

Má smlouvu do 31.12.2021, tedy ještě skoro rok. Předložil klubu své požadavky na konci roku 2020 včetně výstupní klauzule, která by mu umožnila odejít okamžitě. Klub je v plném znění přijal. Hráč nepodepsal. Jak měl klub reagovat?

Z tiskovky: Jan Vodháněl nechce pokračovat v Bohemians. Klub přijal hráčovy nadstandardní požadavky, které by z něj udělaly nejlépe placeného hráče v novodobé historii. I přes splnění požadavků odmítl hráč dlouhodobou smlouvu podepsat.

Za okamžik celá tiskovka na YouTube, ale novináři už ohlasy mají, tak ať to máte z první ruky.

karass napsal:

Já si neumím představit, že když půjde někdo na štafle s rouškou, měl by být napomínán či vyhozen policií. Ale jestli policie nemá co na práci a štafle mohou za neschoipnost šašků ve vládě a ...

Byl jsem včera účastníkem toho jednání s PČR a pochopil jsem to takhle: Od rána bude hlídána Sportovní a okolí Ďolíčku. Ve hře je i varianta vymezení vnějšího perimetru stadionu policejním mlíkem a zákazem vstupu. To stejné se týká nejen štaflí, ale i "pěších" koukajících skrze bránu u vstupu 2 a 3. Štafle prý nedovolí opřít ani o budovu pošty.

K tomu případnému řešení dodal, že určitě začnou normální domluvou, nechtějí nic eskalovat a mít klid. Když nebude pochopena, dojde na výzvu. No a případné neuposlechnutí výzvy PČR už má jiné důsledky, ale každý dostane možnost volby, kam až to nechá zajít.

Zaznělo taky něco ve smyslu: "Být to na mě, tak je tam nechám v klidu koukat. Ale dostalo se to až na Krajské ředitelství a volal ředitel, ať nastavíme nulovou toleranci. Když jsme vyhodili Baníkovce, nemůžeme nechat Klokany."

Přístup majora PČR byl naprosto lidský až přátelský. Ale jak se říká, na tohle je malý pán.

CarlUweSteeb napsal:

Kdyz bude respirator,dva metry od sebe a bez piva tak policajti muzou jen projit.Nemuzou delat vubec nic.Jinak blokovka a odchod k televizi.

Bohužel můžou. Za porušení omezení volného pohybu osob, které platí do 28.02.2021 23:59.