Detail uživatele diskuzního fóra - petr.koukal

Datum prvního příspěvku
01.11.2012
Celkový počet příspěvků
210
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 105
Ptejte se vedení Bohemky 98
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Tlachy a kecy 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 83 wayne, Martin Kurka, Bohemians Praha 1905, Darek.Jakubowicz, Bark99, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
JnPTG6NU 6
JSe8U6/G 4 Bohemians Praha 1905
yc3bMUKE 3
9qjClAFW 3
T07ec0Xz 3
ywe0kzB5 3
naN7NG6M 2
eglTJuuz 2
dVxMuuUH 1
gdYdasGq 1 pete
Z6oF4fec 1
kjAMekfG 1
VURPEv7z 1
9/XUIoge 1
b5OfKBIE 1
X62Cr7zc 1
bOjVwyMw 1
DJwVf+23 1
YjTGTJ/j 1
J3qBUE1g 1
h2gA6orS 1
4z/tRAJ5 1 kovalam
/v1Ko0Bh 1
Y5SQgnEs 1
BC6cNpyT 1
rzdxt37T 1
GvpW4Png 1
WHa1Gr7X 1
J5uckEZs 1
HBfMgQbi 1
+QoLUKe1 1
7CRxuaM/ 1
nX8KRDfk 1
DIQvXvVK 1
BMJsBki2 1
e6YcLB4w 1
9IaB2Q7u 1
mIiftz1Z 1
eOcS9A7/ 1

klokan72 napsal:

Nevěřím vlastním očím... Prvoligový klub a řeší novou smlouvu hráče, o kterého (snad) má zájem, čtyři dny po uplynutí smlouvy stávající! Tak nějak si představuju neprofesionalitu v krystalicky čisté podobě. To opravdu hlava nebere. Možná ...

Smlouvu dostal 21. 7. Neřeší se ode dneška. Jednání běžela od června. A pokud s podmínkami souhlasil, tak proč ho zase přeplácet? Nepodepsal. Tak co teď? Pistoli k hlavě? Nebo říct “podepiš jinak prvního nechoď”? Tak to by moc neměnilo situaci, když o jednání s jiným klubem Bohemce neřekl. To se pak těžko vyrovnává nabídka.

Když mi řekneš, že ode mě koupíš auto za 200K, já ti řeknu, že to beru, ať pošleš smlouvu a přivezu ho v sobotu a v pátek ti napíšu, že mi Pepa dal 220K a prodal jsem ho, tak je to tvoje chyba (i když bys mi těch 220K dal třeba taky)?

Jarní kádr se mi zdá docela pohromadě. Pulkrab je po operaci a mohl by se opět připojit, až zrehabilituje. Podaný po pauze téměř nehrál, Šmíd taky. A Rada, Záviška a Fryšták nebyli v kádru.

Mates87 napsal:

Mno právě,já byl optimista,doufal jsem v udržení Johna a Vodháněla,John už je pryč a i Vodháněla se dost bojím.kdyby aspoň už někdo přišel...na co zase sakra čekáme?já doufal letos v pohary a místo toho zase ...

Tohle mi hlava nebere. Před měsícem se po posledním zápase 15 minut tleskalo ve stoje a po odchodu jednoho frajera už se tu zase sestupuje? A to se liga teprve zítra losuje. Fakt nepochopím. Já Luďkovi i tak věřím a na sezonu se těším. Odchod Jhona mě štve, ale stresovat se tím? Je to pořád jenom fotbal :-) 

tano1973 napsal:

A JĚŠTĚ BYCH SE CHTĚL ZEPTAT NA JHONA A LIBEREC . CO JE NA TOM PRAVDY.DIKY

Je to pravda. Jhon mi to sám řekl před utkáním, pak jel zřejmě tam. Slovan už ho má na Instagramu.

tano1973 napsal:

PROČ NEHRAJE - VODHÁNĚL - PROSIL BYCH VEDENÍ O ODPOVĚD  / PŘIPRAVOVANY PŘESTUP A NEMLŽIT /

Vodháněl, Nečas a Osmančík dnes chyběli pro drobné zdravotní komplikace. V sestavě chyběl Kouba (třetí gólman) a Novák (tréninkové manko).

Dnešní utkání bude vysíláno živě přes YouTube. Na internetu je již několik odkazů na různé webové přenosy. Dejte pozor, jaké stránky navštěvujete. Jediný oficiální stream zajišťovaný Bohemkou je zde: bit.ly/BOHCHR_04082020.

Prodej permanentek je dnes prodloužen do 18:00 (do konce poločasové přestávky).

ruzbeh napsal:

Rád bych věděl, jak získám permanentku Premium+. Ticketportal mi umožňuje rezervovat místo z předešlé permanantky, ale "upgrade" na Premium+ tam nikde nevidím. Znamená to, že si to můžu doplatit při vyzvednutí v kanceláři na Bohemce?

Nadstandardní kategorie permanentky (VIP Gold, VIP Silver a Premium+) lze pořídit jen v Ďolíčku, takže určitě nekupovat obyčejnou online. Rovnou v Ďolíčku říct o upgrade obsluze a až tam uhradit.

pišta napsal:

tušíte někdo jak je to zítra s Admirou..?bude vstup nebo bez diváků?nebo omezená kapacita??

Vstupné 50 Kč. Admira nás poprosila, ať nesměřujeme fanoušky na hlavní tribunu, ale na východní stranu do sektoru za střídackou.

Lamas napsal:

Aha. Já jsem četl že nahradil Jakuba Káše asistenta Vladimíra Hrušky. Tak to pardon...

To je správně, nahradil Kubu. Kuba byl asistent u obou týmů. Asistent pro béčko se tuším řeší samostatně.

Lamas napsal:

Ivan Hašek mladší, kdysi za nás hrál ale musel brzy ukončit kariéru ze zdravotních důvodů. Už si vzpomínáš? Tak bude dělat asistenta trenéra v béčku.

Ale kdepak. Ivan je asistentem u áčka :-)

Klokani, snad vše důležité o permicích je v článku na HP. Doplňující dotazy kdyžtak průběžně zodpovím tady, ať je v tom jasno.