Detail uživatele diskuzního fóra - petr.koukal

Datum prvního příspěvku
01.11.2012
Celkový počet příspěvků
454
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 349
Ptejte se vedení Bohemky 98
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Tlachy a kecy 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 150 Martin Kurka, wayne, Bohemians Praha 1905, Darek.Jakubowicz, Bark99, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
z+KxhXoe 33 Martin Kurka, DFB představenstvo
JSe8U6/G 17 Bohemians Praha 1905
JnPTG6NU 6
2BacUV8T 4
BimqXMmU 4
yc3bMUKE 3
9qjClAFW 3
T07ec0Xz 3
ywe0kzB5 3
etVpe23F 3
qjgw2CyW 3
Q97BggbM 3
iCWLO1Dv 3
dDeJEcqx 3
Ds4U/9Cp 3
gqDPUBbq 3
K6tiV99f 3
nXE4lilS 3
naN7NG6M 2
eglTJuuz 2
CmCK9hkw 2
RwBgySBh 2
VL2Ist84 2
vLa9vuvq 2
wMRtFIwp 2
hBBniyzE 2
m+J4QaM8 2
UGcKGQ6N 2
Bsu8H+vW 2
ietrck9E 2
aNUCRzUc 2
agseCAGM 2
S9og+bYB 2
eGJdC43X 2
b2SYbU7l 2
dVxMuuUH 1
gdYdasGq 1 pete
Z6oF4fec 1
kjAMekfG 1
VURPEv7z 1
9/XUIoge 1
b5OfKBIE 1
X62Cr7zc 1
bOjVwyMw 1
DJwVf+23 1
YjTGTJ/j 1
J3qBUE1g 1
h2gA6orS 1
4z/tRAJ5 1 kovalam
/v1Ko0Bh 1
Y5SQgnEs 1
BC6cNpyT 1
rzdxt37T 1
GvpW4Png 1
WHa1Gr7X 1
J5uckEZs 1
HBfMgQbi 1
+QoLUKe1 1
7CRxuaM/ 1
nX8KRDfk 1
DIQvXvVK 1
BMJsBki2 1
e6YcLB4w 1 klokan1975
9IaB2Q7u 1
mIiftz1Z 1
eOcS9A7/ 1
2GAsjWB3 1
qIoJymck 1
uQtp1nym 1
J4UOuyZH 1
496WqjoF 1
eDJIOXgu 1
aLVrMFE5 1
J1EFOV+w 1
TQZLeNRU 1
3SeHPhfh 1
jxwsUt6Q 1
x/ZRXGzA 1
O7KaNjSk 1
88dLNgNS 1
pfZFdXd/ 1
cGXhG/tb 1
hgxLBpDO 1
wKMgpEOy 1
0eK3URBr 1
HGWLBiGv 1
7O6rpGP3 1
Kx290xu2 1
rvU48QEE 1
mVJPn6TD 1
nlEqIDXR 1
9xfT43v3 1
PEc7IiVY 1
iXekzEWB 1
aSF/npd5 1
WlgQ8LJH 1
vCe/qPfx 1
DGIPZw6R 1 DFB představenstvo, Martin Kurka
tcoaYkD+ 1
U0eYi7Yr 1
AeGRXyvz 1
JCS1Rp65 1
vEk3q0Sa 1
lM2OmQ0Y 1
n91Qm2YV 1
aSGPUC0/ 1
WCyxUjUk 1
BHP8BH/h 1
6FGWcrYJ 1
SnkHwj+3 1
jUghpXeY 1
oUUsqj7O 1
JRT/yOPV 1
G+SK6qwq 1
J6YIMH+i 1
lNKqyhAB 1
9bCKKfum 1
VSnvp7bx 1
uebmvw5m 1
sikuLnvr 1
wy/Qr0VB 1
oE09WJOr 1
pvtnf+06 1
IBPyNou6 1
Rt0xMv8N 1
GJclvN54 1
806zI0pa 1
FEp1cpEg 1
DEWwikof 1
cGo/bwCJ 1
Lj3sMrYg 1
TcR2BhdX 1

FreeBeam napsal:

Dobrý den Martine,  bohužel se dnes nemůžu dostat na stadion, tak jsem se pokusil uvolnit moje permice. Ale mám je v telefonu, na ticketportálu je nemám zaregistrovány, a k uvolnění kromě čísla permice to po mě ...

Ahoj, dovolím si odpovědět za Martina, protože “tady jde o čas” :-) Na plastové kartě je ten údaj vytištěný vzadu, v PKPASSu se dají také zobrazit podrobnosti. Mám iPhone, tam stačí ve Wallet u PKPASSu kliknout na tři tečky vpravo nahoře a zobrazí se celá karta včetně čísla a ověřovacího údaje.

rio napo napsal:

Děkuji moc za připomenutí. Čest jeho památce. PS: je trochu smutné, že uctění památky nepřišlo v prvé řadě od majitelů. Zvlášť když na můj dotaz na pana majitele, zda zpětně nehodnotí jmenování synáčka do funkce, vzhledem ...

Zdravím, výročí jsem včera připomínal na sociálních sítích. A Twitter feed se nám automaticky propisuje i na web na HP a další místa, právě pro tyto případy, kdy každý nemá sociální sítě. Takže co dáme na Twitter, to máme i na webu. V desktop rozlišení i ve fóru vpravo, v mobilním rozlišení je to níže.

Darek nespolupracoval s panem Steinbrochem, v Bohemce se nepotkali. Spolupracoval s panem Valáškem, jehož ve funkci nahrazoval. Jen pro upřesnění, že tato spojovací myšlenka je mylná.

JohnZ napsal:

Pro pana Petra Koukala.Zdravím Vás a děkuji za perfektní profesionální práci v klubu.Využívám možnosti a chci se zeptat na jednu věc z tiskovky.Ředitel mluvil o nějaký úzký spolupráci s místními malými i velkými firmami,obchodníky,podnikateli.Pochopil jsem ...

Také zdravím, podrobně ten obchodní projekt neznám, ale myslím, že to chápeme stejně. Podle mě jde o způsob, jak lokálním podnikatelům umožnit smysluplné propojení s klubem, když si nemohou dovolit dražší reklamní smlouvou.

Martego napsal:

Naprosto neadekvátní reakce na příspěvek (ať už je jakýkoliv) vzhledem k pozici, kterou v klubu máte profesionálně zastávat. Tu profesionalitu chápejte v běžném standartu. Je mi jasné, že v Bohemce to máte nastavené jinak (nenaznačuji, ...

Opravdu to nebyla podrážděná reakce :-) Nervózní nejsem, ani mediální tlak necítím. Po poslední sezoně je to naštvání fans úplně pochopitelné a já ani neočekávám, že by to mělo být jinak.

hm71 napsal:

Vážený pane Koukale, oslovuji Vás takto, neboť si myslím, že pro dnešní Bohemku odvadíte kus slušné práce, také proto, že jsem již starší generaci a vím co se sluší.  Reaguji však na vaši, promiňte mi to ...

Dobrý den, neptal jsem se na nic lustračního, ani jsem nereagoval na žádný konkrétní dotaz. Žádnou neprofesionalitu v mém dotazu nevidím, byl slušný a přímý a bez konkrétního kontextu na předchozí diskuzi. Jen pro mě, abych si udělal lepší obrázek o diskutérovi.

S výsledky Bohemky v loňské sezoně jsem nespokojený. Nebojím se to napsat. Častokrát jsem byl i nasraný. Protože výsledky přímo ovlivňují mé pracovní prostředí a atmosféru v něm. Předchozí dvě sezony považuji za uspokojivé.

Hodnocení přestupů z pohledu fanouška je pro mě těžké. Znám totiž všemožné okolnosti. Osobně si myslím, že tým neoslabil. Očekávám Bohemku v prostřední skupině. Horší výsledek pro mě jako pro fanouška bude zklamáním.

Co se týká DFB, jsem řadový člen s trvalým příkazem. Proto není adekvátní, abych za DFB odpovídal, co pro klub jako akcionář udělat.

Aktivní kritika je v pořádku. Naprosto. Je možné, že po pátém, desátém kole bude situace špatná. Ale nemám pocit, že bych tu kdy ze své pozice obhajoval neúspěch či špatná rozhodnutí.

Ze své funkce musím být loajální, to dá rozum. Ale pokud sledujete třeba Zeptej se Bohemky, nebojím se položit vedení nepříjemný dotaz. A často se doptávám i sám na věci, které pochytím na sítích a mezi fanoušky.

kacrrr napsal:

Pro pana Koukala: fotbal dělám od 8 let jako hráč, od 25 let kdy díky zranění jsem přestal hrát jako asistent trenéra u dorostů 5 let, pak jsem pracoval x let u mládeže u přípravek ...

Mně vůbec nevadí nepochlebování Bohemce. Chtěl jsem jen vědět, na jaké úrovni pracujete.

Myslím, že otázka byla přímá. Tu spoustu informací okolo jste přece napsal sám od sebe, proto je ironická poznámka o čísle účtu trochu mimo.

Ať se Vám i synovi daří :-)

kacrrr napsal:

Já nepíšu svůj názor na následující zápas ale na následující sezónu pokud to dokážeš pochopit.

Zdravím, můžete mi napsat, jaký tým a ve které soutěži trénujete? :-)

Vertigo napsal:

Tak to víš, nejlepší agenturu si zaplatí sparta a my čekáme, kdo na nás zbyde. A mám takový pocit, že autor tohoto veledíla byl po zranění a bude se ještě dlouho dostávat do formy. Taková ...

Chtěl bych upřesnit, že se spotem ani jeho výrobou nemá klub nic společného a vznikl zcela v režii marketingu našeho generálního partnera :-)

Vendelin napsal:

Zdravim, trochu odbocim pred ligou jinam...mám dotaz na Petra Koukala, ale pripadne i na nazor do plena. Ono to tady kdysi davno uz myslim zaznelo, ale zajimalo by me jestli by neslo pod jednotlive prispevky ...

Ahoj, jak už psal samett, s programátorem webu a fóra jsme tuto “inovaci” opravdu řešili. Ve fóru Bug Reporting je správně popsáno od re076. Já bych to uvítal, ale nejsou pro to vhodné podmínky.