Detail uživatele diskuzního fóra - Stramox84

Datum prvního příspěvku
01.03.2023
Celkový počet příspěvků
27
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 27
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
/uBOOb4N 10
aBSNueZi 3
QYln4UAd 2
4VOqTrnU 2
HjfbU5Mk 1
YUOUcTVg 1
Gr/95ZSt 1
oUNK4zsN 1
yywZaGhs 1
PyuWAtmS 1
54UdmxKj 1
PTWCLGg/ 1
BtJjYpYb 1
DmgWqqzi 1

damhA napsal:

Radka z Jičína mám rád, ale nemohu ručit za to co kdo kde napíše, ale to co si kdo může snadno ověřit je v knize Karla Petrů na rozhraní  270 a 271, a s iniciativou ...

Vaše bádání je obdivuhodné, ale pro moji učitelku na dějepis (v Klatovech) bude taková menší nepřesnost úplně nezjistilná. Navíc si myslím, že kdybych si detaily seminárky vycucal z prstu, tak by to vůbec neověřovala a neřešila. Šlo my spíše o kritiku stylistiky a způsobu zpracování. Každopádně jsem rád a děkuji za to, že se na to někdo kouknul a něco k tomu řekl.

Také jsem četl tohle: https://www.hcbohemians.cz/historie/KOTVAversusAFK.html

damhA napsal:

No, byl jsem "mimo", ale teď mám zpětně pocit, že jsem prolog a 1. kapitolu pro velkoknihu Bohemka je a bude psal úplně zbytečně... :-(  Z toho nejméně kontroverzního: »V roce 1906 byl založen "Pohár dobročinnosti" ...

Díky za opravy. Čerpal jsem z těchto informací zmíněných na http://www.rvibohemkapage.wz.cz/historie_02.htm" :

Rok 1906 je potřeba zmínit ještě jednou a to v souvislosti se vznikem “Poháru dobročinnosti“, jehož první ročník se v tomto roce odehrál. Svaz stále váhá se založením ligové soutěže, až místo něho s návrhem přichází Městská rada, prostřednictvím svého zvláštního výboru. Vzniká tak “Pohár dobročinnosti“.

Věřím tedy vašim informacím.

Ahoj, někdy v říjnu jsem se zde ptal na rady o seminární práci na historii bohemky, tak zde přikládám hotovou verzí, jestli by někoho zajímalo, jak to dopadlo. Popřípadě můžete zkritizovat. Měl jsem v plánu psát o kompletní historii, ale to se mi bohužel nepodařilo vejít na 6 normostran.

https://docs.google.com/document/d/1xKhqZ8atVLvV6AL4d1Zs0UMg1YHhXGbz/edit?usp=drive_link&ouid=107986875765061643220&rtpof=true&sd=true

Klokan z Černošic napsal:

Tak je vidět, že jsem neměl pravdu, byl jsi málo přísný. Ten borec prý někdy bude maturovat :-)) Určitě jste mě někdo někdy na Bohemce viděly, jelikož jediné dva zápasy, které jsem v aktuální sezoně vynechal ...

Haha vy jste všichni hrozně přísní. Čeština nebyl můj první jazyk. Fakt neřeším i/y na nějakým fóru (teda když jsem psal tu větu tak jsem nad tím popřemýšlel, ale holt to nevyšlo). A i tady se vyskytují horší gramatici. Čtu fórum asi rok. Radši mi řekni jak hrála naše U14;)

Ahoj, díky moc všem za pomoc. Jsem vám vděčný. Určitě jste mě někdo někdy na Bohemce viděly, jelikož jediné dva zápasy, které jsem v aktuální sezoně vynechal byly v Liberci a v Kolíně.

BOFOR

Klokan z Černošic napsal:

Naprostý souhlas, nechceš u nás vzít vedlejšák, nějaký seminář, nebo tak něco:-))??? Já původně myslel, že se jedná o bakalářskou práci, ale je to jen seminárka. I tak je 6 stran nesmysl, kolega se ani ...

Píši to na Gymnáziu v Klatovech a jsem v sextě. Seminární práce pro druháky byli na naší škole zavedeny teprve před rokem. Asi právě proto je jen 6 stránek. Vyučujícímu jsem nahlásil téma: Historie Bohemians Praha, ale téma se může upřesnit nebo zúžit. Vzhledem k tomu, že říkáte, že se kompletní historie nevejde na 6 stránek, tak by pouze zlatá éra byla asi dostačující. 

Klokan z Černošic napsal:

Kámo, to myslíš vážně nebo je to nějaký fake??? Snad jako student si dokážeš potřebnou literaturu najít a hlavně nechceš jen opisovat to, co někdo napsal. Co třeba zkusit archiv? Nebo vyprávění starých kmetů, nebo.... Pokud ...

Myslím to vážně. Vyučující mi řekl, že mám čerpat alespoň z dvou knížek. Táta a strejda chodí na Bohemku od roku 80, takže pamětníky mám také. Většina studentů v dnešní době čerpá z internetu, přestože je to zakázané a pak do zdrojů napíše něco jiného. Na ty knížky se ptám, protože vím, že je tady hodně lidí, kteří většinu z nich četli, a vědí jaké z nich by byly nejlepší. Nechci si v knihovně půjčovat všechny ( jestli to vůbec jde).

Asi budu psát o kompletní historii, má to být na 6 stránek.

Ahoj, píšu seminárku z dějepisu na historii Bohemky. Rád bych se zeptal jaké jsou nejlepší 2-3 knížky, ze kterých bych mohl čerpat? Zlatá pavučina, nebo mistři z ďolíčku?

Stramox84 napsal:

V létě se vždy probudí ti pasivní klokani, největší  návštěva byla s Baníkem. Znam lidi, kteří chodí na Bohemku jednou ročně a to v létě. Myslim, ze by na tu letnou klidne prislo i těch 12 ...

Zdravím klokana z Černošic, který mi na tento příspěvek odpověděl, že budeme rádi za návštěvu 6000, protože lidi budou na chatách.