Detail uživatele diskuzního fóra - kníže

Datum prvního příspěvku
12.11.2002
Celkový počet příspěvků
1823
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1705
Ptejte se vedení Bohemky 91
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Fotbal - ČR a zahraničí 1
Tlachy a kecy 11
Jiná komunita 1
Bug Reporting 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4Gay9C6x 234
6zAVbplO 77
7hNj4MkK 24
p0elL/ZO 3

A my se rozčilujeme u nás - z onlajnů východních vršovic a toaletný : 89.Hosté podruhé v utkání vystřelili, šlo ale o hodně nepovedený pokus z dálky, který skončil na Tribuně Sever.

Jak jsem tak koukal, tak Hašek by tam nejraději vlítnul a některým hráčům dal pár facek, aby se probrali......

Slamak napsal:

Dneska vitezstvi z kategorie "stastnejsi". Rad bych slysel duvod stridani Yusufa. Frystak dneska famozni. Jedeme na vitezne vlne!!! BOFOR a DOFOR. 

Nahradit ho musel Hilál, který však kvůli špatnému zdravotnímu stavu nevydržel na hřišti až do konce utkání. Asi nejen tříslo, mne přišlo, že kulhal a šetřil při chůzi kotník.

Já teda nevím, ale mne při losování nic divnýho nepřišlo, prostě se koukal na čtyři kuličky a přemýšlel, kterou má vytáhnout. Na škole profesor měl misku s kindervejci a v nich měl otázky ke zkouškám....všichni jsme do toho koukali a zkoušeli v duchu odhadnout kde je ta správná otázka na kterou znám odpověď. Lidově se tomu říká, že na to čumí jak husa do flašky..... Kdyby vytáhl Spartu tak to bude taky divný? Navíc další losoval už někdo jiný...