Detail uživatele diskuzního fóra - kníže

Datum prvního příspěvku
12.11.2002
Celkový počet příspěvků
1847
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1729
Ptejte se vedení Bohemky 91
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Fotbal - ČR a zahraničí 1
Tlachy a kecy 11
Jiná komunita 1
Bug Reporting 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4Gay9C6x 250
6zAVbplO 84
7hNj4MkK 24
p0elL/ZO 3
eTLu2xDL 1

Scarsdale napsal:

Mě taky mrzí, že F. Hašek odchází. Byť doufám že jenom na půl roku. Nejsem na to zas takový odborník, ale zdá se mi, že to je kvalitní fotbalista s perspektivou ještě velikého vzestupu. Zbrzdilo ...

Mě zarazilo, že byl nejfaulovanějším hráčem, kdyby byl neschopnej, tak do něj nekopou

pak že nejsou posily :-D : Do přípravy se s Klokany zapojil i útočník Keita. Jeho transfer by měl být oficiálně dotažen v nejbližších dnech.

"Posily" se dozvíme určitě, hned jak začne příprava, neb se dočteme na prvním tréninku se sešli..........a nové tváře......... Vydrž Prťka vydrž a složení týmu se dozvíš :-D 

Koukám jaké mám mezery ve vzdělání, nikdy jsem si neuvědomil, že hráčem byl i Ján Pivarník, jeho synovcem je bývalý fotbalista a fotbalový trenér Roman Pivarník. A taky, že druhá kopnutá penalta Zdeňkem Nehodou byla rovněž do prostředka branky stejně jako památný dloubáček :-D Jo člověk se učí stále.......

https://www.youtube.com/watch?v=pN7Y_L1M-8E" 

Bororo napsal:

Pokud to budeme my, tak to bude díky takovým gaunerům jako jsou v Jihlavě. Celý rok hrají levou, zářezy soupeřů jeden za druhým a jednou jim to nevyjde a řvou...

no prostě Jihlava nabídla vykrmené prase, ale Straka přihodil navíc ještě dva zajíce a jednoho bažanta a navíc tatarák........

Z fb : https://www.facebook.com/jedinebohemka/?

Po brankáři Le Giangovi, který míří do Bohemians místo Tomáše Fryštáka, jenž má údajně namířeno do Teplic, se spekuluje o další posile pro zelenobílé. Tou se má stát útočník Ibrahim Keita působící letos v Příbrami. Vysoký francouzský forward s africkými kořeny stihl i přes svůj nízký věk (23) vyměnit celou řadu klubů. Hrál mimo jiné v Anglii, Řecku, Irsku i na Slovensku. Příbram si ho vytáhla na hostování z druhé české ligy, kde minulý ročník působil v Olympii Radotín. V uplynulé sezóně stihl za tým od Litavky naskočit do dvaceti prvoligových zápasů, v nichž vstřelil 3 branky. Jeden z nich mimo jiné i na podzim v Ďolíčku Bohemce při remíze 2:2. Za příbramskou U21 ve stejné sezóně hrál 19x a připsal si 10 gólů. Zajímavostí je jeho působení v anglickém Wolverhampton Wanderers FC, odkud přišel do velkého fotbalu. V tamním rezervním týmů odmítl i přes 3x vylepšenou smlouvu prodloužit kontrakt. Jeho agent údajně požadoval takové peníze, které brali i někteří hráči prvního týmu. Po odstavení z týmu a vypršení smlouvy se stal volným hráčem a zamířil do Košic.

Ještě že máme ten fb, tady opět ještě ani čárka : https://www.facebook.com/NovinkyzDolicku/?__tn__=kCH-R&eid=ARBLyvquVvfuCEqDxSbi10lt0XQ1IVBJrOHzISsX_fFnB10BZhn_PbMPhMcZSxQ-9PKC8Za7zTFAGPug&hc_ref=ARTBn_KwYf5W7fZJvIQ7-ktPEGDQ6lK-o6YAqt3e1cRL6n9J5ETk1sUK7RUAfbtBOm4&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARBiw104EesJ-mE3473y_bYtHBZd32-XLDm9LqzT4ADZ2VROcp5ENtKpE4JuYzuSRHh_mwp0UtkIDmVgymCxq9jWU82oi8nwHLoKr3Bs87I09ZV5QQaIyQnllOW1FrnVZt1vA1MirETOsYIgTWplfcdyKUrSZITs9QRd2rhhGdQhku3KTiMxOVSWgFgJadqRcpb-Di4rqnuuRzu4tIO6REktk6qLT6nQrEZaS4qpQqrC2y1WhmV1DnYIWCVjpcJlgd2uUrVEucpEv1CM73HdxmxyK_K5xCcPc27WPH0Blq2lrwi5UJWTtamQt8Modjt4LIjayJ9vwscvvUMTvwW5OLW4ozFmmN45ZIWS1sntkvajkSajzWZiGwI" target="_blank">Novinky z Ďolíčku

Dát stránce To se mi líbíhttps://www.facebook.com/NovinkyzDolicku/photos/a.2266521413613121/2331024453829483/?type=3&__xts__%5B0%5D=68.ARBiw104EesJ-mE3473y_bYtHBZd32-XLDm9LqzT4ADZ2VROcp5ENtKpE4JuYzuSRHh_mwp0UtkIDmVgymCxq9jWU82oi8nwHLoKr3Bs87I09ZV5QQaIyQnllOW1FrnVZt1vA1MirETOsYIgTWplfcdyKUrSZITs9QRd2rhhGdQhku3KTiMxOVSWgFgJadqRcpb-Di4rqnuuRzu4tIO6REktk6qLT6nQrEZaS4qpQqrC2y1WhmV1DnYIWCVjpcJlgd2uUrVEucpEv1CM73HdxmxyK_K5xCcPc27WPH0Blq2lrwi5UJWTtamQt8Modjt4LIjayJ9vwscvvUMTvwW5OLW4ozFmmN45ZIWS1sntkvajkSajzWZiGwI&__tn__=H-R" target="">5 hod · https://www.facebook.com/" target="_blank">

Klokani zřejmě vstoupí do následujícího ročníku s novým brankářem. Novou posilou Bohemians se stane PATRIK LE GIANG, kterého můžete znát z působení v Karviné. Kádr pak podle všeho opustí Tomáš Fryšták, jehož kroky povedou údajně do Teplic.

Hrubajz napsal:

Já pevně věřím,že ano! Všichni fanoušci jsou naštvaní a je jedno jestli ti z tribuny jako ja či Kolina,nebo vedení DFB či kluci ze sektoru 1905! A to už je nějaká síla! 

rozumím vedení DFB, to je v přímém kontaktu, ale zbytek příspěvků? A na druhou stranu, pokud majitel bude chtít A a vedení DFB naopak variantu B , copak asi vyhraje........

To si opravdu někdo myslíte, že když budete psát na stránky VD nebo někde na FB, tak trenér staví hráče dle těchto "výkřiků do tmy" ????? Nebo, že majitel si sedne na zadek a řekne no jo tak on mně "bohemák" či "dykovka" (jen výběr) píše abych to prodal, tak jdu hned dát inzerát na prodej klubu.....Chápu, že nasrání je třeba ventilovat, ale opravdu někdo čekáte, že se někdo ve vedení klubu bude vážně zajímat co se zde píše a bude jednat dle Vašich přání ?????