Detail uživatele diskuzního fóra - kropy

Datum prvního příspěvku
15.5.2009
Celkový počet příspěvků
60
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 37
Ptejte se vedení Bohemky 22
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
deAb6qeD 9
D7ZS4MVA 7
0k5q+B3+ 2
CGq59A2t 1 spyder
wbO3bPZU 1
4rQaIAK3 1
X+fPqyDq 1
NWdCuI9n 1 riki
O19Md07p 1
nQ53XgO3 1

jb1 napsal:

A teď bych prosil něco od Hajlekenu. Pořád si stojím za tím,že krušovice 10' je nepitelnej odpad odněkud ze severních čech snad. Ještě otázka-pil si to někdy???v lahvi,plechu,točený??? HNŮJ!!!!Nepitelný hnůj. Ať aspoň nechaj klobásy ...

V láhvi, plechu opravdu nic moc, to i Géčko ale hnusný. Ale točená desítka je jinde. Ještě to nikdo v Ďolíčku nepil a už se to haní. Počkal bych na reakce za dva tejdny.

jb1 napsal:

Prej v Ďolíčku budou točit 10 Krušovice jo??? Tak to je pěknej výsměch :-) to už by Staročech z Penny za 35 měl větší reprezentativní úroveň. I když se ke kultuře záchodů vlastně Krušovitze hodí...

Rozhodně lepší než teplý géčko bez chuti, věřím, že lidi budou spokojený. Další z více změn k lepšímu.

Já jsem spokojenej, na jaro máme našláplej mančaft, rozhodně lepší než na podzim. Teď už to všechno proměnit v body vypadnout co nejrychleji ze skupiny o záchranu.

kníže napsal:

Myslíš, jako když Sparta prodala tuším Siegla (nevím jistě) přes FC Košice za 1,-Kč, aby hned za pár dní šel jinam? 

Nedvěda.

Hrubajz napsal:

Snad nic nezkazim kdyz tady podekuji panu Novakovi a panu Kovarovi ze spolecnosti Heineken, ze v Bohemku veri a timto ji podpori. 

Výborná práce !

nohava napsal:

podle meho sel tak za 10 mega

Když je to po Morávkovi největší přestup a Havel šel loni za 20, tak asi za 10 do Slávie nešel....

Šťastný a hlavně úspěšný rok 2019 přeju celé Bohemce. Šťastnou ruku při výběru posil a snad bohaté sponzory. Už si to fanoušci fakt zaslouží, rok klidu a užívání si fotbalu.

Hrubajz napsal:

Ahojky. Ano jedna se o M.Haska chce ho pan Trpisovsky! Vim, ze se jedna o nem a jeste je zajem o naseho Jusufa. Jsem presvedcen, ze bez noveho majitele a spprtovniho reditele se nikam nepohneme. ...

Tak zaplať pánbůh, že snad ty sponzoři o nás mají zájem. Snad to všechno dobře dopadne.